Dni Nowych Skalmierzyc 2017

Tradycyjnie w pierwszy weekend wakacji zorganizowano Dni Miasta Nowe Skalmierzyce. Uroczystości trwały trzy dni, lecz najwięcej zgromadziły koncerty IRA i Enej.

+

Pierwszą gwiazdą festynu był obchodzący w tym roku 30-lecie istnienia zespół IRA. Artur Gadowski i jego ekipa nie oszczędzali się, przez blisko półtorej godziny prezentując swoje największe przeboje: od kultowego „Mojego domu” po utwory z ostatnich albumów. Nie zabrakło bisów, podobnie jak przy występie zespołu Enej, który zagrał na zakończenie. Energetyczne „Skrzydlate ręce”, „Tak smakuje życie” itd. tak rozgrzały publiczność, że nie dała artystom szybko zejść ze sceny. Kilka chwil po ostatnim utworze zwycięzców pierwszej edycji programu Must Be the Music nad płytą stadionu rozbłysnęły fajerwerki, a zwieńczeniem festynu była zabawa taneczna trwająca do drugiej godziny w nocy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie trzech aut przy Chynowej
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianin
6 lat temu

A to Bożena Budzik zatrudniła Enej, czy jakiś inny idiota?

Zdumiony
6 lat temu

Już Ostrów futrował zespół Enej, a teraz Skalmierzyce.Trudno sobie wyobrazić, żeby w Izraelu powstała grupa muzyczna, która by się nazywała Adolf Eichmann albo doktor Mengele, . Wśród zbrodniarzy, którzy w 1943 roku wymordowali na Wołyniu prawie 100 tysięcy Polaków – był Petro Olijnyk, pseudonim Enej. Zabijał swoje ofiary odrąbując im głowy. (http://www.tvn24.pl). Widać, że durni samorządowcy nie znają historii albo są anty-Polakami.

Polak
6 lat temu

Debilni wielkopolanie znów zapraszają zespół Enej.https://www.youtube.com/watch?v=uKdBDZ8Fa_4

ja
6 lat temu

dlaczego tak mało zdjęć?? 🙁

4
0
Napisz co o tym sądziszx