Proboszcz zorganizował festyn. Zaprosił Bayer Full

W niedzielę przy parafii p.w. Bożego Ciała w Nowych Skalmierzycach odbył się festyn rodzinny. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jedna z atrakcji, którą przygotował dla wiernych proboszcz.

+

Plan imprezy obfitował w wiele wydarzeń. Pierwszą z nich był występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Nowych Skalmierzycach. Poza tym, organizatorzy przygotowali program artystyczny młodzieży z Gimnazjum im. Polskich Noblistów. Był także koncert zespołu Boże Iskierki czy grupy The Holy Band. O godzinie 18:00 odbyło się z kolei losowanie nagród dla wszystkich tych, którzy zakupili specjalne cegiełki. Dochód z ich sprzedaży został przeznaczony na remont dachu kościoła p.w. M.B. Nieustającej Pomocy.

Główna atrakcja miała jednak miejsce od godziny 19:00. Był nią koncert grupy Bayer Full. To jeden z najpopularniejszych zespołów polskiej muzyki tanecznej (disco polo). Muzycy sprzedali do tej pory 16 milionów płyt. W swoim repertuarze mają wiele hitów, które znane są w całym kraju.

Z całą pewnością zaproszenie takiego zespołu na festyn rodzinny organizowany przez parafię mogło być dla wielu osób zaskakujące. Pomysł się jednak obronił, bo występ grupy cieszył się dużym zainteresowaniem. Proboszcz wykazał się dużą otwartością i odwagą. Jak się jednak okazuje, było warto. Poniżej prezentujemy fotorelację z całego wydarzenia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bieg Biznesu - fotorelacja
Subskrybuj
Powiadom o

13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
D
7 lat temu

Miastowy nie obrażaj ludzi z miasta które się prężnie rozwija szybciej niż Ostrów i Kalisz bawili się ludzie z miasta i nie tylko , jak nie umiesz nazwać rzeczy po imieniu to nie pisz wcale takich komentarzy

Miastowy
odpowiada  D
7 lat temu

Jakie tam miasto. U was nawet burmistrz jest z wykształcenia ogrodnikiem.

D
odpowiada  Miastowy
7 lat temu

Hahaha 😀 to ale masz informacje błędne burmistrza miasta mamy wspaniałego od kilkunastu lat sprawuje władzę. Rozwija prężnie miasto i gminę nie jedno miasto chciałoby mieć takiego prezydenta a zresztą same nagrody jak naprzykład Gmina Roku 2015 mówią za siebie i jest wiele innych nagród a

Miastowy
odpowiada  D
7 lat temu

A jednak ogrodnik z wykształcenia. Zresztą wystarczy posłuchać jak się wypowiada.

D
odpowiada  Miastowy
7 lat temu

To że się wypowiada jak się wypowiada to nie znaczy że jest ogrodnikiem każdy może mieć jakąś wadę jeden się jąka , drugi sepleni i tak dalej spójrz na siebie a zaś mów o innych 🙂

P
odpowiada  Miastowy
7 lat temu

Lepszy dobry ogrodnik niż beznadziejny ekonomista

Mario
7 lat temu

Wspaniały pomysł i organizacja. Na brawa zasługuje także młody zdolny organista. Oprócz „codziennych” działań facet prowadzi także chór, ma świetne pomysły – choćby transmisja na zywo poświęcenia ognia na telebim do kościło. Więcej takich ludzi jak Probosz i Organista w szeregach Kościoł!

Miastowy
7 lat temu

Wieś uwielbia takie zespoły, a księża przeważnie z nich się wywodzą więc nic dziwnego, że wiocha się dobrze bawiła.

SSSS
7 lat temu

W czasie meczu ?? Ale zaparty pisowiec . Jakby był normalny to więcej ludzi byłoby na Bayer.. a tak widać szału nie było.

kibic
7 lat temu

PROBOSZCZ LEPSZY OD WOJTA

ps
7 lat temu

Ciekawe czy śpiewali „MAJTECZKI W KROPECZKI” To „księcia” lubią ….u chłopców hehehhe

....
odpowiada  ps
7 lat temu

masz jakieś wspomnienia z tym związane? to do psychologa!

andrus
7 lat temu

…ulala …wysokie loty….

13
0
Napisz co o tym sądziszx