Głupota znowu zawitała na Piaski

Udostępnij
Tweet

Po raz kolejny komuś „odebrało rozum” wśród osób podejmujących decyzje w kwestii inwestycji na ostrowskich Piaskach. Tym razem ktoś bystry inaczej wpadł na pomysł postawienia wzdłuż grobli stojaków dla rowerów. Stawiając w nich rower, ścieżka pieszo-rowerowa zmniejsza się o ok. 50%. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak szybko jeżdżą w tym miejscu rowerzyści. Do tego z tej trasy często korzystają rolkarze oraz piesi. O wypadek w takiej sytuacji będzie bardzo łatwo.

+

Jakiś czas temu na ostrow24.tv został przedstawiony problem „kosmicznych barierek” – tych pomarańczowych, które kierownictwo Miejskiego Zakładu Zieleni zapewne kupiło w „promocji”. Barierki te nie pełnią żadnej praktycznej funkcji. Denerwują rowerzystów, irytują biegaczy, a rolkarze „ćwiczą” przy ich mijaniu umiejętność pokonywania nietypowych przeszkód.

bramki-piaski2

A Wy co sądzicie o tych „udogodnieniach” dla rowerzystów? Piszcie w komentarzach.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

59 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krzysztof
8 lat temu

ten biały jest jebniety on tam zupełnie nie panuje nad tym co sie robi…najlepszy jest głupawy klub zeglarski na tym bajorku płytkim…..to jest juz szczyt zeby liny wisały miedzy drezwami i stanowiły zagrozenie dla głów spacerujacych ludzi…tylko głupek mógł wyrazic zgode i realizacje klubu zeglarskiego na ajorlku kapielowym…..na tym bajorze mamy juz wyciag dla narciarzy wodnych…hahahahahaha…zenada na całego…nie długo poucinane głowy beda i w widzie i na ladzie …liny utna tam niejedn a głowe …ale piewrsza powinna byc głowa głupka ktory doznaje takich objawien i ma takie pomysły…w ogóle Piaski przypominaja jeden wielki małpi gaj i jezioro pawianów.

59
0
Napisz co o tym sądziszx