OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Głupota znowu zawitała na Piaski

Po raz kolejny komuś „odebrało rozum” wśród osób podejmujących decyzje w kwestii inwestycji na ostrowskich Piaskach. Tym razem ktoś bystry inaczej wpadł na pomysł postawienia wzdłuż grobli stojaków dla rowerów. Stawiając w nich rower, ścieżka pieszo-rowerowa zmniejsza się o ok. 50%. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak szybko jeżdżą w tym miejscu rowerzyści. Do tego z tej trasy często korzystają rolkarze oraz piesi. O wypadek w takiej sytuacji będzie bardzo łatwo.

+

Jakiś czas temu na ostrow24.tv został przedstawiony problem „kosmicznych barierek” – tych pomarańczowych, które kierownictwo Miejskiego Zakładu Zieleni zapewne kupiło w „promocji”. Barierki te nie pełnią żadnej praktycznej funkcji. Denerwują rowerzystów, irytują biegaczy, a rolkarze „ćwiczą” przy ich mijaniu umiejętność pokonywania nietypowych przeszkód.

bramki-piaski2

A Wy co sądzicie o tych „udogodnieniach” dla rowerzystów? Piszcie w komentarzach.

POLECANE NEWSY
59 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krzysztof
5 lat temu

ten biały jest jebniety on tam zupełnie nie panuje nad tym co sie robi…najlepszy jest głupawy klub zeglarski na tym bajorku płytkim…..to jest juz szczyt zeby liny wisały miedzy drezwami i stanowiły zagrozenie dla głów spacerujacych ludzi…tylko głupek mógł wyrazic zgode i realizacje klubu zeglarskiego na ajorlku kapielowym…..na tym bajorze mamy juz wyciag dla narciarzy wodnych…hahahahahaha…zenada na całego…nie długo poucinane głowy beda i w widzie i na ladzie …liny utna tam niejedn a głowe …ale piewrsza powinna byc głowa głupka ktory doznaje takich objawien i ma takie pomysły…w ogóle Piaski przypominaja jeden wielki małpi gaj i jezioro pawianów.

Ania
odpowiada  Krzysztof
5 lat temu

To może jeszcze kolczatkę rozłożyć to będą co jakiś czas schodzić z rowerów i to wyhamuje ruch 😉
Ludzie ogarnijcie się , po prostu spierdzielona robota . Tyle w temacie

athlon5
odpowiada  inka
5 lat temu

ratuj sytuację

kierowca-pieszy
5 lat temu

W środę wieczorem stojaka już nie było, został albo zdemontowany , albo wyrwany.

...
5 lat temu

Tandemem przyjade zaparkowac 😉

Krzysztof
5 lat temu

Co się wam Krzyżacy Wielkopolscy nie podoba że są stojaki dla Rowerów Tak są ustawione aby niektórzy zwolnili bo zbyt szybko jadą i z tej ścieżki korzystają też małe Dzieci

mieszkaniec Ostrowa
5 lat temu

By podejmowac decyzje tak jak w tym przypadku musi być dwóch prezesow tak jak jest w Mzk jedna osoba urzedowa nie udzwignie tego problemu

karol3414
5 lat temu

A może wystarczyło by je obrócić o 180 stopni, tak by rowery stały na trawie?

Ed
odpowiada  Gienek
5 lat temu

Przecież tam jest tabliczka „nie dotyczy dojeżdżających do szkoły”. Tyle, że nagminnie przez mieszkańców odwracana…. Takie to polskie….

Rowerzysta
5 lat temu

PS1 nie wyobrażam sobie tego kraju jak pisiory będą rządzić. Proponuję wykreślić z słownika języka polskiego słowo załatwić.

59
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x