Kosmiczne bramki na Piaskach

Od pewnego czasu otrzymujemy sygnały od widzów o intrygujących bramkach, które stanęły na obiekcie Piaski-Szczygliczka. I wcale nie chodzi o te biało-czerwone, które uniemożliwiają wjazd samochodom.

Wokół zbiornika na ostrowskich piaskach powstała wątpliwej jakości kostka dla pieszych i rolkarzy. I to właśnie na tej utwardzonej drodze postawiono pomarańczowe bramki w odległości ok. 2-3 metrów od siebie. Na szerokość szlabanu zmieści się najwyżej dwóch pieszych. Samochodów zatem owa konstrukcja nie powstrzyma czasowo, czyli tylko na czas zamknięcia szlabanów, Nawet ich podniesienie uniemożliwi przejazd pojazdom silnikowym.

Niektórzy widząc to dziwadło zaczęli wysnuwać domysły, że może MZZ zamierza wprowadzić opłaty za przejazd nowo wybudowaną drogą. Częściowo uspokoił nas p. Lucjan Cybulski z Miejskiego Zakładu Zieleni. Stwierdził on, że barierki mają uniemożliwiać wjazd samochodom. Nie dowierzając inteligencji tego, który to zaprojektował i temu który to odebrał próbowaliśmy potwierdzić u prezesa Wojciecha Białasa. Ten dość skutecznie unika rozmów z dziennikarzem, który mógłby zadać niewygodne pytanie i mógłby to niecnie nagrać.

A co Ty sądzisz o barierkach? Jakie mogą mieć przeznaczenie? Oczekujemy odpowiedzi konstruktywnych bez wycieczek personalnych do innych, które dla niektórych stały się nową pasją. Ale tak to jest gdy argumentów brakuje do tematu dyskusji.

POLECANE NEWSY
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x