OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kwiatkowski i Kombii zagrają na Majostaszkach

Dawid Kwiatkowski oraz Kombii będą gwiazdami tegorocznych majOSTaszków. 19-latek wystąpi pierwszego dnia imprezy, w sobotę 9 maja 2015 roku. Niedziela zarezerwowana będzie dla starszych słuchaczy, którzy przypomną sobie szlagiery zespołu Kombii.  

+

Losy artysty, który miałby wystąpić pierwszego dnia imprezy ważyły się do ostatniej chwili, a zespół Lemon przegrał na ostatniej prostej pomimo intensywnych działań fanów zespołu na internetowych portalach społecznościowych. Fani, a szczególnie fanki Dawida, nie pozwoliły na inne rozwiązanie, jak tylko zwycięstwo w sondzie młodego piosenkarza. Od wielu tygodni kierowały one wiadomości do prezydent miasta Beaty Klimek z prośbą o zorganizowanie koncertu Dawida Kwiatkowskiego w Ostrowie. Kiedy dostały na to szansę, nie wypuściły jej już z rąk.

Grzegorz Hyży nie znalazł zbyt wielu sympatyków i dość wyraźnie, od początku głosowania, odstawał od pozostałych artystów.

Zwycięstwo w “niedzielnej” sondzie zespołu Kombii należy zaliczyć do niespodzianek. Tutaj faworyta upatrywało się raczej w zespole Pectus, który coraz bardziej zaznacza swoją obecność na krajowej mapie muzycznej lub w T.Love, którego popularność nie słabnie pomimo upływu lat.

Kombii wygrało zdecydowanie, zapewne ze względu na to, że ma swoich fanów i w starszej i w młodszej grupie wiekowej ostrowskich mieszkańców, a piosenki zespołu nadal można usłyszeń w wielu rozgłośniach i stacjach telewizyjnych.

Jedno jest pewne, jak każdego roku ostrowianie doskonale potrafią się bawić przy każdej muzyce, więc podczas majOSTaszków możemy spodziewać się znakomitej zabawy.

Tegoroczne majOSTaszki odbędą się 9 i 10 maja 2015 r.

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
...
odpowiada  tratatatata
5 lat temu

I co był dym? hahha nie było 🙂

pati
5 lat temu

o ktorej godzinie ma byc Dawid?

Ona
5 lat temu

Dawid Kwiatkowski ma kilka piosenek “Na zawszę”, “Jak to”, “Szepczę”

Koziabrodka-Wojewoda Lęczycki
6 lat temu

Prawdziwą nędzą jest dalsze życie bez sztuki.

Koziabrodka-Wojewoda Lęczycki
6 lat temu

“Maksymilian I, właśc. Ferdinand Maximilian Joseph Maria von Österreich, hiszp. Maximiliano I de México, Fernando Maximiliano José de Habsburgo-Lorena (ur. 6 lipca 1832 w Wiedniu, zm. 19 czerwca 1867 w Cerro de las Campanas w stanie Querétaro.
Mimo że Maksymilianowi doradzano, żeby uciekał z przybranej ojczyzny, on postanowił trwać tam bez względu na stale pogarszającą się sytuację. W czasie wycofywania się do Querétaro został oblężony na kilka tygodni, a 11 maja 1867 podjął próbę ucieczki poprzez linie wroga. Został jednak schwytany.Razem z generałami Miguelem Miramonem i Thomasem Mejią zginął rozstrzelany. Jego ciało zostało wysłane statkiem do rodzinnej Austrii i pochowane w Krypcie Cesarskiej Kościoła Kapucynów w Wiedniu.”
-Wikipedia

tratatatata
6 lat temu

że niby kto na tego chwasta głosował?
co Wy przedszkole chcecie żeby przyszło.
to już LemON jest lepszy
a chwasta jak się tylko pojawi to bd dym, zobaczycie

expert
odpowiada  Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
6 lat temu

co ty tu gosciu : anty-faszyzm propagujesz…..

expert
6 lat temu

i w ten sposob zasPOkojeni sa i mlodzi i strasi …a tak szczerze powiedziawszy, to wiekszy szal bedzie na KOMBII niz na jakim tam Tulipanowskim 🙂

ktosia
6 lat temu

nie oszukujmy sie wygrał ten co najmniejszą gaże bierze ! cyrk i żenada ,kombi – juz było .a ten szczyl młodociany kto to wogule jest. Lemon zapewne dużo chcieli.ach szkoda słów

suzuki
6 lat temu

Kombi zagrało w Ostrowie chyba w 1980r. Było to w tamtym czasie duże wydarzenie ponieważ zespół był na wielkim topie z kawałkiem Hotel Victoria ,koncert odbył się w sali nad restauracją Parkowa obecnie BOŚ przy Urzędzie.Grzesiu krzyknął wyjebać krzesła i wszystkie wylądowały na kupie pod ścianą ,milicjanci zaglądali na salę ale nie interweniowali, oczywiście była to impreza biletowana, czy może ktoś to pamięta.W 2005r. już jako Kombii z perkusistą śp.Plutą wystąpili na Gwiazdce na Rynku muzycy wspaniali,ale repertuar bardziej jarmarczny

27
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x