OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Najlepszy prezydent! – żart primaaprilisowy

Jarosław Urbaniak uznany został za najlepszego prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Dzięki niemu zmalało bezrobocie. Inwestorzy walą drzwiami, a ci którzy nie chcą czekać w kolejce, walą też oknami. Dzięki prezydentowi zostało wybudowanych wiele dróg, w tym obwodnica Ostrowa Wielkopolskiego. Poziom zadowolenia mieszkańców wzrósł o ponad 30% – tak wynika z opublikowanego sondażu na łamach tygodnika “Uważam Że” przeprowadzonego przez Homo Niewiadomo.

Prezydent Ostrowa Wlkp.
Prezydent Ostrowa Wlkp.

Zbadano poziom realizacji obietnic wyborczych we wszystkich miastach Polski. Tylko prezydentowi Ostrowa Wlkp. udało się spełnić wszystkie obietnice. Największym zaskoczeniem jest realizacja “budowy” hali sportowej. W tym celu spółka Holdikom w ramach aglomeracji kalisko-ostrowskiej podpisała umowę z miastem Kalisz i od następnego sezonu wszystkie mecze klubu koszykarskiego Stal Ostrów będą odbywać się w hali Winiary Arena. Podobno każdy z kibiców otrzyma na zachęte worek cebuli.

– Bardzo się cieszę, że zostały uznane wszystkie moje osiągnięcia. To dobry argument bym kolejny raz mógł się ubiegać o fotel prezydenta Ostrowa Wlkp. – powiedział Jarosław Urbaniak dla portalu ostrow24.tv. – Wczoraj już uruchomiliśmy fontannę. Udoskonaliśmy ją. Zamiast wody zaczęła tryskać mlekiem i miodem… Zapraszam wszystkich ostrowian do wyrażania swojego zadowolenia – dodał.

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
janusz
6 lat temu

Ludzie dajcie spokój wstydu brak takiego prezydenta

2
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x