OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Kolejna gwiazda ogłoszona na Majostaszki 2025

Kolejna gwiazda ogłoszona na Majostaszki 2025

Podczas majOSTaszków 2025 w Ostrowie Wielkopolskim wystąpią trzy znakomite gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Tymek, LemON oraz Mery Spolsky.


🎤 Tymek – energia i nowoczesne brzmienie

Tymek, znany z takich hitów jak „Język ciała” czy „Anioły i demony”, to artysta, który łączy rap, pop i elektronikę, tworząc unikalne brzmienia trafiające w gusta szerokiego grona słuchaczy. Jego koncerty to prawdziwe widowiska pełne energii i emocji.

🎸 LemON – emocje i rockowa pasja

Zespół LemON, pod przewodnictwem charyzmatycznego Igora Herbuta, znany jest z takich utworów jak „Napraw” czy „Scarlett. Ich muzyka, łącząca rock z elementami popu i folku, porusza serca słuchaczy i gwarantuje niezapomniane wrażenia koncertow.

🎧 Mery Spolsky – oryginalność i elektroniczny pop

Mery Spolsky to artystka, która zyskała uznanie dzięki swojej oryginalności i odważnemu podejściu do muzyki. Jej utwory, takie jak „Miło było pana poznać” czy „Bigotka”, łączą elektroniczne brzmienia z inteligentnymi tekstami, tworząc niepowtarzalny styl.


📅 majOSTaszki 2025 – święto muzyki i radości

Tegoroczne majOSTaszki odbędą się w dniach 17–18 maja na Piaskach Szczygliczce w Ostrowie Wielkopolski. Oprócz koncertów gwiazd, uczestnicy będą mogli skorzystać z licznych atrakcji, takich jak animacje dla dzieci, pokazy służb mundurowych, wesołe miasteczko oraz strefa food trucków.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wyjeżdżali spod baru. Volkswagen urwał przód ich auta (ZDJĘCIA)
26 komentarzy
Ja
1 rok temu

Pierwsze slysze nazwiska tych gwiazd, kto to🙄🙄

Gość
odpowiada  Ja
1 rok temu

No nie jest to Zenek czy Sławomir możesz nie znać ha…

Uve
1 rok temu

Pomijając Majostaszki, ciekawy jestem co z tą ladacznica z Górzna co w pierwszej ławce kościoła siedzi ? Nadal tam w Biniewie kombinuje ? 🤔

Kierowca autobusu MZK
odpowiada  Uve
1 rok temu

Nie, teraz ze mną „tańczy” 🤭 Aśka jest cudowna. Nawet nie było Się za dużo starać. Puk puk , kto tam ? Harcerze

bolek z parczewa
1 rok temu

gwiazda po who you fest

Tryta
1 rok temu

Bez obrazy, ale pierwszy raz widzę nazwy tych trzech wokalistów.

Jurij
1 rok temu

A my Ukrainie slava

ehy
odpowiada  Jurij
1 rok temu

ale że co ?

Dramat
1 rok temu

Gwiazdy takie , że niech c— strzeli!

Jakub
1 rok temu

A co dla ludzi po 40+ ?????Mamy zostać w domu??

Banka
odpowiada  Jakub
1 rok temu

Do kościoła na trzy zdrowaśki.

Maniek
odpowiada  Jakub
1 rok temu

ludzie po 40 mają narzekać

Mika
odpowiada  Jakub
1 rok temu

Ja jestem 50+ i idę na Tymka. Chłopak super śpiewa.

Ana
1 rok temu

Gwiazdy że hej 😂

błażżęęęęj
odpowiada  Ana
1 rok temu

lipa a pójdziesz 😛 tak jak wszyscy 😛 ja tez ide hej

ostrow
1 rok temu

tylko ten tymek w sobote czy w niedziele bedzie ?/

Becia
odpowiada  ostrow
1 rok temu

W sobotę o 19.30.

Eh ehe eh
1 rok temu

A w Kaliszu ostry hg paluch polska wersja a u nas taka lipa

26
0
Napisz co o tym sądziszx
×