Tak prezentuje się pływalnia w Odolanowie!

Pływalnia w Odolanowie jest już na ukończeniu. Udało nam się zobaczyć jej wnętrza dzięki Janowi Prokopowi z Urzędu Miasta i Gminy Odolanów. Obiekt będzie nie tylko basenem, ale również będzie umożliwiał relaks w postaci saun, jacuzzi czy zewnętrznej strefy wypoczynku.

Na gości będzie czekać rozbudowana strefa relaksu. Znajduje się w niej sauna sucha, parowa, tężnia, strefa stymulacji stóp. Nie zabrakło też części dla najmłodszych. Co ciekawe główna niecka basenu ma regulowaną głębość.

Całkowita kwota inwestycji to 27 mln zł, natomiast całkowita kwota pozyskanych dofinansowań to 18 mln 535 tys. zł. Jedynym radnym, który był przeciwny zaciągnięciu zobowiązania był Marcin Szorski.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Brawo! To oni zatrzymali pijanego kierowcę
Subskrybuj
Powiadom o

45 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka S.
29 dni temu

Kiedy otwarcie?

Członek Polskiej Lewicy
1 miesiąc temu

Szorstki głosował przeciw!!! Pieniędzy nima i nie bedzie!!! tak ja za PO w sumie na marszu 4 czerwca też był i filmie Pani Holand zielona granica,co udostępnił na Facebooku czyli poglądy polityczne za pewną frakcją

Odolanowianin
odpowiada  Członek Polskiej Lewicy
29 dni temu

Polecam zapoznać się z lekturą głosowań, które są jawne. Z informacji wynika, iż Pan Marcin głosował przeciwko zaciągnięciu kolejnego kredytu, natomiast w głosowaniu dot.budowy basenu był za.

Przed wypisywaniem głupot w Internecie proszę zaznajomić się z faktami.

Żałosne
1 miesiąc temu

Mogli byście najpierw drogi po naprawiać a nie basen otwierać kolejny w Ostrowie mało basenów jest ?

Zdzisia
odpowiada  Żałosne
23 dni temu

mało jest. nie mam zamiaru tracić 1,5 h czasu na same dojazdy z dziećmi na naukę pływania

mariano
1 miesiąc temu

SUPER !

Magda
1 miesiąc temu

A w Ostrowie caryca rozpirzyła kasę z kredytu na aquapark i kasy na aquapark nie ma, aquaparku też. Jest za to zamiast caryca, która znowu obiecuje aquapark. Znowu weźmie kredyt i znowu go nie wybuduje? Jest niewiarygodna!

Zofia
1 miesiąc temu

Czyż to nie agitacja i wspieranie kandydata?

Gucio
1 miesiąc temu

Szkoda że Pan Prokop nie pokazał że już korzysta z tego basenu było by śmiesznie na koniec

Olek
1 miesiąc temu

Same sukcesy obecnej władzy Odolanowa tak jak Pisu jak był u władzy np przekop Miezeji Wiślanej aby parę łódek moglo pływać w ta i zpowrotem tak samo z tą pływalnia albo buduje się basen dla dzieciaków albo komercje dla zysków dla miasta w tej budowie jest wszystko tylko zysków żadnych a dług kosmiczny

45
0
Napisz co o tym sądziszx