Klub twierdzi, że zamyka się drugi raz

Co prawda 1 kwietnia, ale jednak ma to być prawda. Klub Stara Przepompownia drugi raz ogłosił zakończenie działalności.

Pierwotnie do zamknięcia miało dojść w drugiej połowie 2023 roku. Osoby kierujące klubem zwróciły się z apelem do dodtyczasowych bywalców.

Czy Stara Przepompownia się zamknie? Sytuacja jest zła

Z komentarzy można było dowiedzieć się o tym co mogło pogorszyć klub w oczach mieszkańców.

Czy klub przejmą inne osoby i powróci pod nową nazwą czy może definitywnie zakończy się działalność rozrywkową w tym miejscu? Czas pokaże.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pies wypadł z 2. piętra
Subskrybuj
Powiadom o

39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
sob
15 dni temu

Akurat to prawda. zamyka się. Tak Klub we wrzesniu 2023 dał oświadczenie, że się zamyka… miejmy na uwadze, że takiego miejsca nie idzie ot tak zamknac… jest okres wypowiedzenia itp… Jesli wlasciciel lokalu, podnosi o prawie 2x czynsz… to sory, w tych czasach nic nie przetrwa.
A ostatnia impreza już była- 31. marca. Bez jakiś 'super ’ ogłoszeń- nie bedzie oficjalnego zamkniecia. Była ostatnia impreza i tyle . Bez żadnych nagłośnień. Jako mieszkańca, boli mnie fakt, że ostatni klub , do jakiego chodziłem- zamyka się. Nie ma nic już takiego w mieście… inny klub, to tylko walenie muzą i wysuchiwanie po nocach bijatyk i hałasów… te miasto umiera. Kiedyś była Stara Octownia, Fanaberia i inne… żal mi tych koncertów, wernisaży , stand upów.

Dok
15 dni temu

Tak się właśnie robi nabijanie ludzi w butelkę .. OSTATNIA IMPREZA naiwniaki przychodzą płacą za wejście podwójna stawkę i tak to leci 🙂 mamy przykład z MAANHATTAN czekanów. Wielkie zamknięcie a po 3 tyg już powrócili . I to podniecenie tych pseudo Dj jaki set dla dzieci zagrali . Szkoda że nie napiszę Pan pseudo Dj z Polska pomalowaną flagą ile było bójek i jak zachowują się ochroniarze

Xd
16 dni temu

Historia się powtarza „Otwieramy i Zamykamy” itd do „usranej śmieci” tak działa reklama i marketing.

Stifler
16 dni temu

Lepiej się dobrze nahukac,dobrym polskim spidem,i zajarać topa,posiedziedziec popatrzeć na naturę,niż na te plastikowe baby,i ten cyrk

Ostatnio edytowany 16 dni temu by Stifler
Koalicjant 13 wiadomo
16 dni temu

Ile razy można się zamykać 2 może 3 razy?

39
0
Napisz co o tym sądziszx