Odwiedź krainę zajączka – magiczne miejsce w Ostrowie

Do Świąt Wielkanocnych pozostały 2 tygodnie. To idealny moment, żeby najmłodsi przenieśli się do magicznej krainy zajączków wielkanocnych.

Na ostrowskich Piaskach stworzono miejsce gdzie dzieci będą mogły spotkać się z zajączkami, które przeniosą wszystkich do bajkowego świata. Ponadto w ramach rodzinnych warsztatów przygotowano wyjątkowy labirynt, którego pokonanie nie jest tak łatwe jak by się mogło wydawać. Ślepe zaułki przypadną do gustu dzieciom, ale również dorosłym. Wszystko to w króliczej norze.

W kolejnej strefie jest pełno siana. To właśnie ono pozwoli stworzyć urocze zajączki, które każdy może zabrać ze sobą. W strefie zabawy przeniesiesz się w taneczną podróż, a tuż obok wskoczysz do basenu z kolorowymi piłeczkami.

W zaczarowanym ogrodzie przygotowano wyjątkową grę w krokieta. Na koniec zrobisz specjalne buttony własnymi rękami.
Na co dzień odbywają się tu warsztaty dla dzieciaków, ale organizatorzy przygotowali dwa terminy dla rodzin, które chciałyby indywidualnie świetnie spędzić czas.

Atrakcje są dedykowane dla dzieci w wieku 3-10 lat. Najbliższy termin już w niedzielę. Liczba miejsc ograniczona.

Aby wziąć udział, prosimy o wcześniejsze zapisanie się poprzez formularz online:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeONdicHw2ywi2EzFXgwhTRNSlqblr-dmyfFjXScv5E9NewBQ/viewform

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje uczennica
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
1 miesiąc temu

Jakieś to wszystko pokrętne i niezrozumiałe jest. Hołdujemy zajączki, a myśliwi grubym śrutem je przetrzebiają. Kochamy króliczki a hodowcy w bezlitosny sposób je uśmiercają. Po co zatem się wzajemnie okłamujemy ? Pani na biologii mówiła aby kochać zwierzęta. Czyżby kłamała ?

Herr Tusk
1 miesiąc temu

Bogate króliki 60 zł za osobę 🙂

2
0
Napisz co o tym sądziszx