Będzie piękne mikołajkowe przedstawienie na Rynku

By ostrowskiej tradycji stało się zadość, spotkajmy się 6 grudnia i odpalimy wspólnie światełka na choince. Zapraszamy na Rynek o godzinie 17:00. Załóżmy czerwone czapki i spędźmy ten mikołajkowy wieczór razem.

– Choinka na ostrowskim Rynku już stoi i czeka tylko na Was! Gorąco zapraszam na ostrowski Rynek, jak każdego roku, w Mikołajki! Spędźmy ten wieczór razem – podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego i dodaje – Świąteczne światełka również zabłysną w tym roku w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie Mikołaj, elfy, renifer Rudolf i występy artystyczne. Zapraszam gorąco na ostrowskie Mikołajki!

Nim choinka rozbłyśnie, zaplanowano wspólne kolędowanie z dziećmi z Bożego Podwórka wraz z Bogną Kowalską. Uliczkami Rynku przejdzie również parada z reniferem Rudolfem. Zapraszamy również na spektakl artystyczny „Śnieżna Baśń” oraz spotkanie z Mikołajem i elfami.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ukradł rower. Rozpoznajesz go?
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Irena
4 miesięcy temu

W roli głównej caryca Becia 1

Ostrowianka
4 miesięcy temu

Typowi Polacy, najlepiej nic nie robić bo jakiekolwiek przedsięwzięcie jeszcze się nie odbyło a już źle, a to pieniądze, to choinka badziew, jesteście żałośni, najlepiej zostańcie w domu i psujecie innym nastroju, brawo pani prezydent, za lodowisko, za basen, imprezy i tak dalej, zawiodła mnie pani raz stojąc obok Malagowej ale czasem tak trzeba niestety, poza tym nie trzeba się wstydzić za Panią jak za Dudę

Ania
4 miesięcy temu

Wszystko Pięknie Ładnie dla Dzieci frajda .. Tylko jedno ale ta nasza Ostrowska Rynkowa Choinka sztuczny badziew z oświetleniem kto to wymyślił moi znajomi z innego miasta jak to zobaczyli śmiali się z 15 minut na rynku rzeczywiście obciach . Szkoda że nie ma żywej pięknie oświetlone jak dawniej .

Andrzej
odpowiada  Ania
4 miesięcy temu

Faktycznie, powinna być inna, nawet naturalna, raz do roku, to nie jest koszt

bc
odpowiada  Andrzej
4 miesięcy temu

Na dobrą sprawę wystarczyłoby zasadzić tam świerk i co roku mielibyśmy większą choinkę.

Andrzej
odpowiada  bc
4 miesięcy temu

Tak też, jak najbardziej

Emeryt 2
4 miesięcy temu

Kto w rolach glownych? Czy to cos w rodzaju dawnego Mikołaja z Laponii?

Jacek
4 miesięcy temu

Kolejny lansik na koszt mieszkańców.

Andrzej
odpowiada  Jacek
4 miesięcy temu

To co, ma się nic nie dziać? niech się dzieciaki cieszą

9
0
Napisz co o tym sądziszx