BMW skasowało peugeota. Kierowca uciekł

W czwartek wieczorem na ulicy Kościuszki – na wprost Straży Miejskiej – doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. BMW z impetem wjechało w zaparkowanego niebieskiego peugeota.

Poszkodowane auto zostało przepchnięte na znak drogowy, który złamał się u podstawy. Szare BMW odjechało z uszkodzonym kołem, z którego podczas jazdy leciały iskry. Szczęśliwie nikogo nie potrącił.

Po prawie dwóch godzinach auto odnaleziono na parkingu przy Starym Cmentarzu od strony ZUSu. Według świadka kierowca miał charakterystyczną pomarańczową kurtkę.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zażądali 4500 dokumentów od OZC
Subskrybuj
Powiadom o

57 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
07
4 miesięcy temu

nieźle się odpier…la w tym ostrówku 🙂

Ostrowianka
4 miesięcy temu

Idxxta uciekł a złom został i blachy też i po blachach do idxxty,żeby te krach choć odrobinę rozumu w tłuk a kolejny samochód i dalej to samo .😱

Daro
4 miesięcy temu

Na krótkiej wrocławskiej koleś jeździ Peugeot kolorze kameleon bez uprawnień i pod wpływem. Uprawnienia ma zabrane z alko.Prędzej czy później zrobi komuś krzywdę… Nikt tym sie nie interesuje. Po mieście jeździ jak zawodowy kiero🤣Dopiero jak tragedia będzie to będzie zainteresowanie…

Xyz
odpowiada  Daro
4 miesięcy temu

To zgłoś do prokuratury

dingo
4 miesięcy temu

Tak sie konczy nieodpowiedzialna jazda ,samochod to nie jest zabawka

Podobny do zupełnie nikogo
4 miesięcy temu

Bo reporterowi się krydka wypisala

Bolec
4 miesięcy temu

Uciekł i co dalej? Miasto ma tysiąc kamer i jeszcze nic nie mają. Ot Polska policja. Dla ułatwienia dodam że sprawca jest dobrze znany organom ścigania. Teraz czas start i do pracy.

Sad
4 miesięcy temu

BMW często parkowało ma ul. Rszkowskiej i Wolności.
Kierowca użytkownik tego BMW to „świński” blondyn, faktycznie widziałem go w charakterystycznej kurtce kolorem przypominającej te od drogowców.

57
0
Napisz co o tym sądziszx