Światowej sławy DJ wystąpi w Ostrowie – Trance Friends

Udostępnij
Tweet

Już w najbliższą sobotę Ostrów zagra jak za świetnych czasów klubów Protector. Bydgoska organizacja Trance Friends organizuje pierwszą edycję swoich imprez na mapie naszego miasta.

Specjalnie z tej okazji otwarty zostanie tego wieczoru klub Venus na Plac 23 stycznia.

Ostatnie lata dobitnie uświadomiły chyba nas wszystkich, że pomimo iż muzyka trance nie jest regularnie granym gatunkiem muzycznym w klubach jak to miało miejsce jeszcze ponad dekadę temu, to cyklicznie organizowane wydarzenia ściągają rzesze fanów i klubowiczów gustujących w tym właśnie gatunku. Nie dalej jak 2 tygodnie temu nasze miasto odwiedziła artystka nazywana królową trance’u, znana i rozpoznawalna na całym świecie Dj NIFRA. Klub Guarana zgromadził masę głodnych doznań klubowiczów, a sam występ artystki poruszył nawet tych najtwardszych.

Muzyka Trance przeszła w ostatnich latach potężną transformację. Modernistyczne brzmienia, oraz powiew świeżości jaki towarzyszy producentom z całego świata sprawił, że niemal każdego miesiąca możemy znaleźć na mapie naszego kraju czy to klubowe wydarzenia, czy duże halowe oraz plenerowe eventy ściągające wielotysięczną publikę.

Trudno się dziwić, że i nasze miasto, które swego czasu było kolebką tego nurtu w Polsce doczekało się własnej organizacji wychodząc na przeciw oczekiwaniom klubowiczów.

Osoby występujące przy organizacji tego wydarzenia jak można od razu zauważyć też nie są przypadkowymi osobami.

Tej nocy w klubie będzie 2 głównych headliner’ów, którzy uwiecznia swoją obecnością gości lokalu

Pierwszym z nich będzie legendarny DJ KRECIK – którego żadnemu z czytelników raczej przedstawiać nie trzeba. Marcin Walczak (bo takie nosi imię i nazwisko) to legenda ostrowskiego clubbingu, to właśnie dzięki jego zaangażowaniu muzyka trance poruszała dziesiątki tysięcy klubowiczów każdego weekendu w klubie protector. Wszyscy, którzy chcieliby przeżyć te chwile jeszcze raz będą mieli ku temu wyjątkową niepowtarzalną okazję.

CZYTAJ  Boże Ciało 2024 - RELACJA i ZDJĘCIA

Drugim Headliner’em tego wieczoru będzie MATT BUKOVSKI. Mniej znany ostrowskiej publice, ale za to ogromnie popularny na światowych rynkach muzycznych. Utalentowany producent, którego utwory ukazują się w największych światowych wytwórniach jak ARMADA, czy BLACKHOLE RECORDINGS. Matt zalicza regularnie swoje występy w wielu miejscach na świecie. Jest stałym gościem takich wydarzeń jak DREAMSTATE czy LUMINOSITY. Jedno jest pewne – tej nocy w Ostrowie zobaczymy i usłyszymy pokaz prawdziwej sztuki Dj-skiej

Ponadto tej nocy wystąpią tacy dj-e jak:

ARSEN
CALVIN O’COMMOR
MONIQA ADAMS
OVERTUNE
REBORN SOUND SYSTEM
TOMASZ SOKÓŁ

Organizacja tego wydarzenia mogła odbyć się w naszym mieście za sprawą Piotra Ernesta, Joanny Jadachowskiej (Właściciele Marki TRANCE FRIENDS) Macieja Walczaka i Tomasza Sokoła, którzy włożyli duży trud w kwestie organizacyjne oraz marketingowe. Na co dzień Maciej i Tomek pracują przy największych europejskich festiwalach oraz wydarzeniach klubowych jako producenci filmowi i realizują produkcję dla największych światowych artystów jak MARKUS SCHULZ, PAUL VAN DYK, DAXSON, NIFRA i wielu innych. Oboje także są dj-ami z ogromnym wieloletnim doświadczeniem i także tej nocy wystąpią w klubie VENUS.

Jeszcze kilka słów o marce TRANCE FRIENDS

Trance Friends to grupa muzyczna z Bydgoszczy, która organizuje trasy koncertowe z muzyką trance w klubach w Polsce.
Misją teamu jest szerzenie gatunku trance w społeczności klubowej.

Na wydarzeniach Trance Friends usłyszycie głównie nowe i dobrze wyselekcjonowane utwory z gatunku muzyki trance.
Za konsoletą zobaczycie DJ-ów oraz producentów muzycznych którzy są tak samo wielkimi pasjonatami tego nurtu jak klubowicze oraz organizatorzy wydarzenia!

Do tej pory odbyło się 30 edycji w kilku miastach w Polsce na których zagrały gwiazdy z Polski jak i zza granicy jak Ralphie B, Daniel Kandi, Metta & Glyde, Rene Ablaze, Daniel Skyver, Frank Waanders, Matt Bukovski, Robbie Seed, Arctic Moon, Diabllo oraz wielu innych 😀
Każdy fan muzyki trance będzie czuł się na Trance Friends jak w rodzinnym domu.

CZYTAJ  Instrukcja jazdy po nowym Rondzie Bankowym

Rezydentami miasta Ostrów Wlkp są Reborn Sound System, Tomasz Sokół oraz Overtune

Rozkład wieczoru zapowiada się następująco:

Będziemy dla Was grali na 2 salach
Sala górna (GŁÓWNA SALA)

20:00-21:00 Spotkanie społeczności
21:00-22:30 Calvin Ocommor
22:30-23:40 Overtune
23:40-1:10 Dj Krecik
1:10:2:40 Matt Bukovski
2:40-3:50 RSS
3:50-5:00 Moniqa Adams & Arsen.

Sala dolna (TEMATYCZNA)
OPEN TO CLOSE – Tomasz Sokół „Down the rabbit hole & Coldharbour Style”

Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wydarzeniu.

Sobota 6 maja 2023
Klub VENUS
Pl. 23 Stycznia

Początek godz. 20:00

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
MTV
9 miesięcy temu

TA muzyka to elektroniczny łomot i tyle

Julia
1 rok temu

Świetna inicjatywa, impreza bardzo udana. Miałam okazję porozmawiać z samymi założycielami, których bardzo miło będę wspominać. Oby jak najwięcej takich wydarzeń odbywało się w naszej okolicy.

ArtVandelay
1 rok temu

DJ Testoviron lepszy

Bartaz
1 rok temu

Hej Chynusy lokal jest nasz !! Ale Chynowa! Gangsta paradise !!

michael dusidolar
1 rok temu

po ile bilety?

Zając
odpowiada  michael dusidolar
1 rok temu

Nie stać cię bidusie. Lepiej kup se taniego jabcoka i uchlej się w plenerze.

Tomek
odpowiada  michael dusidolar
1 rok temu

Po 30 zl w kasie klubu

he he
1 rok temu

To sobie termin wygrali na takie akcje ! Nie dość ,że wydarzenia sportowe , to majostaszki i jeszcze teraz to.. hehe

8
0
Napisz co o tym sądziszx