Nagrali teledysk w hali Arena

Adam i Rafał nagrali rapowy teledysk w hali Arena Ostrów. Podczas jego tworzenia wzorowali się na teledyskach produkowanych w Wielkiej Brytanii. Ostrowianie mają 19 lat i są pełni energii do podbicia serc słuchaczy. Oficjalna nazwa: ada(m) & Rafał Łosik ft. BLVDX – „Delta Force” (dir by SineOKO)

Adam zaczął swoją przygodę z muzyką całkiem niedawno, bo w 2021 roku w wakacje. Wraz ze swoją pierwszą piosenką pt. „Alotropia” zaczął prace nad tworzeniem debiutanckiej EP, którą nazwał „Fonoskopia”. Przy tworzeniu Fonoskopii poznał się z producentem muzycznym Rafałem Łosikiem, który jest jego rówieśnikiem.

Po zakończeniu debiutu Adam postanowił z Rafałem nagrać wspólną EP o nazwie „Efekt Mandeli”.

– Nasza współpraca działa na zasadzie Raper-Producent. Rafał robi bity czyli podkłady muzyczne, a ja piszę teksty i nagrywam wokale. „Efekt Mandeli” to projekt w Drillowym klimacie coś co słusznie kojarzyło się z gangami w Wielkiej Brytanii. Zmieniliśmy na mocne, agresywne, niekiedy mroczne przedstawienie psychologii i społeczeństwa. Poruszamy takie tematy jak chociażby wojna, haremy, kartele czy problemy psychiczne. Chcemy przedstawić nasze spostrzeżenie świata i poruszać poważne tematy, w innym świeżym stylu, łatwym dla zrozumienia dla młodszego pokolenia, przez gatunek muzyki aktualnie bardzo popularny, jak i dla starszego pokolenia, które może się dowiedzieć co młodsi ludzie sądzą na niektóre tematy i jaka jest nasza perspektywa – mówi Adam Krupka.

– Muzykę robię już od prawie pięciu lat. Do rozpoczęcia tej drogi zachęcił mnie poradnik artysty B.R.O gdzie pokazywał on podstawowe narzędzia w programie FL Studio. Początki były ciężkie ale każdy gdzieś zaczynał. Zwykłe hobby po latach przerodziło się w cenną umiejętność, którą mogę napędzać swoje ambicje. – opowiada Rafał Łosik.

Pomysł na „Efekt Mandeli” powstał w bardzo naturalny i nieoficjalny sposób, gdzie kilka zbiegów okoliczności fortunnie doprowadziły nas do spójnej wizji i teraz już drugiego wydanego klipu. Wierzę, że projekt ten dla Adama może być świetną „karierową furtką” i cieszę się, że towarzysze mu przy jej przechodzeniu. – powiedział Rafał Łosik

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

59 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Passenger
1 rok temu

Widzę, że tańczenie z torebką to już nie tylko domena pustaków z wiejskich dyskotek XD

Oldboy
1 rok temu

Widzieli wojnę, haremy i kartele jak świnia niebo. Posłuchałem i miałem wrażenie, że to klon pod bedoesa. Z tą różową kukłą leosią mogą featuringi robić.

Luksfer
1 rok temu

Przedział ludzi wypisujacych swoje rzale na nowy typ muzyki to 30-45 lat ludzie to już nie te czasy ogranijcie sie i trochę kultury zachowajcie a nie

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Luksfer
Urodzony w latach 90s
odpowiada  Luksfer
1 rok temu

Jakie czasy taki rap, ale nigdy nie bede sie zachwycal bananami, bo dla mnie to kabaret i pokazuje jak gowniane czasy mamy obecie w porownaniu do poprzednich lat.

kasia
1 rok temu

Stawiam oczko wyżej jak KIZO, Oliwka, Young Leosia. Dobry polski hip hop z przekazem skończył się lata wstecz.

Marcin
1 rok temu

Nie przejmujcie sie mlodzi, dobra muza dobrze siada. Ludzie zazdroszcza,dlatego tak piszą. Idzcie do przodu i nie patrzcie na te chamskie komentarze bo ludzie sie z myśleniem w średniowieczu zatrzymali… pozdro 😉

Bulli
1 rok temu

Pat&Mat wersja Ostrów Wielkopolski.

Maciej
1 rok temu

A wie ktoś co sie dzieje z PAKA tym pato raper z hagi

Vanity Fair
1 rok temu

To nie muzyka to jakas gówniana deklamacja.

59
0
Napisz co o tym sądziszx