Wystąpi w półfinale Mam talent w TVN. Ważne informacje

Już w najbliższą sobotę na antenie TVN, w na żywo transmitowanym półfinale programu „Mam Talent” wystąpi 14-letnia Nikola Kawała z Koryt. Uczestniczka ogólnopolskiego programu weźmie udział w rywalizacji, w której telewidzowie poprzez SMS zdecydują o jej dalszej drodze w konkursie.

Mieszkanka Gminy Raszków zachwyciła swoim śpiewem publiczność programu „Mam Talent”, a szczególnie Agnieszkę Chylińską. Podczas występu w eliminacjach Jurorka nacisnęła złoty przycisk, gwarantując Nikoli występ w sobotnim półfinale konkursu.

Przypominamy, że pochodząca z Koryt Nikola Kawała ukończyła w tym roku szkołę podstawową w Radłowie. W 2019 roku podczas jednego z lokalnych występów będący pod wrażeniem burmistrz Jacek Bartczak zaproponował wydanie pierwszej płyty Nikoli. W grudniu 2020 roku, dzięki wsparciu Gminy i Miasta Raszków, została wydana płyta z najpiękniejszymi polskimi kolędami.

Już w 2020 roku byliśmy przekonani o talencie Nikoli, o czym świadczy m.in. informacja zamieszczona w 2020 roku okładce płyty:

„Nikola Kawała to wokalistka, która niedługo podbije nie tylko Polskę. Rozpoczęła już swoją przygodę z muzyką w programach telewizyjnych oraz na ogólnopolskich konkursach wokalnych. Jej lekko zadziorny wokal oraz skromny charakter tworzą niepowtarzalna sceniczną osobowość.”

Cieszymy się, że mieszkanka naszej gminy zachwyciła Jury i publiczność ogólnopolskiego konkursu. Serdecznie gratulujemy Nikoli i zachęcamy do jej wsparcia w sobotni wieczór.

Nieprzekonanych zachęcamy do zobaczenia konkursowego występu Nikoli w poniższym linku

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomasz
4 miesięcy temu

Super, życzę sukcesów.

Ladacznica proboszcza
4 miesięcy temu

Czy wygrali moze BMW ktorym beda mogli rozbic sie na rondzie bankowym ewentualnie pod komenda policji? A moze jakies stypendium w elitarnej szkole gotowania Zebcowskiej Gastronomiary.

osa
4 miesięcy temu

Nie wstyd iść do TVN ??? No ale te Nicole, Dżesiki i cała reszta Brajanków to wiadomo…

Miki
odpowiada  osa
4 miesięcy temu

Mniejszy wstyd, niż iść do TVP

Dno totalne.
4 miesięcy temu

Nigdy przenigdy się nie sprzedaj. Bądź sobą. Masz talent!!!!

FAN
4 miesięcy temu

Wspaniałe wykonanie, będę trzymał kciuki i oczywiście zagłosuję. Aż miło posłuchać ile w Polsce mamy talentów.

M43
4 miesięcy temu

Oby ten talent nie został zmarnowany jak wiele podobnych. 🙂

7
0
Napisz co o tym sądziszx