Kino letnie pod chmurką

Udostępnij
Tweet

W Ostrowie Wielkopolskim, w każdą sobotę, startując od 11 czerwca, w Amfiteatrze miejskim odbędzie się kino pod chmurką. W dniach od 11.06 do 25.06 o 21:30 mieszkańcy Ostrowa będą mogli obejrzeć trzy elektryzujące seanse. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy na filmowy relaks po zachodzie słońca. Cykl pokazów otworzy znakomita produkcja ,,Na rauszu’’. Mads Mikkelsen zachwyci Państwa grając główną rolę w uświadamiającym, pogodnym filmie. Każdy pokaz poprzedzi wyświetlenie krótkometrażowego filmu w ramach międzynarodowego festiwalu ON ART.
Projekt jest realizowany ze środków publicznych.

Repertuar:

Godzina rozpoczęcia: 21:30

11.06.2022 – ,,Na rauszu’’

18.06.2022 – ,,Obraz pożądania’’

25.06.2022 – ,,Babyteeth’’

Fundacja Rozwoju Kinematografii

Fundacja Rozwoju Kinematografii powstała w 2014 roku. Organizacja prowadzi działalność kulturalną w zakresie wspierania, rozwoju i promocji kinematografii i przemysłu filmowego na terenie całej Europy. Za sprawą współpracy z wieloma instytucjami kultury, urzędami, placówkami edukacyjnymi i partnerskimi organizacjami pozarządowymi Fundacja zrealizowała ponad 1000 wydarzeń filmowych na terenie Polski, docierając do ponad 3 000 000 odbiorców. Fundacja wspomaga rozwój różnych dziedzin sztuki filmowej, aktywną realizację kampanii na rzecz legalnego korzystania z zasobów audiowizualnych, a także pomaga w rozwoju twórców filmowych. W swoich projektach edukacyjnych łączy miłość do kina i chęć przekazania wiedzy, na temat wykorzystania filmu w różnych obszarach życia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Strażacy powitali nowy wóz (zdjęcia)
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pani krytyk
1 rok temu

tytuł ,,Na rauszu ” ,aż się chce iść i oglądać .Dodałabym jeszcze do repertuaru ,,Kiepskich” i resztę tego rynsztoka telewizyjnego na którym obecnie wychowuje się młodzież .

1
0
Napisz co o tym sądziszx