Przeszła dalej w The Voice of Poland

Dorota Kaczmarek odniosła kolejny sukces w programie The Voice of Poland emitowany w TVP. W muzycznej bitwie zmierzyła się z Mariuszem Świątczakiem. Wykonanie utworu „Złoto” autorstwa Mrozu nie wyłoniło jednego zwycięzcy. To oznacza, że oboje przeszli dalej. Już wkrótce usłyszymy Dorotę, mieszkankę gm. Raszków, podczas występów na żywo.

„Dorotka od samego początku była pełna siły. Ten jej wysoki, mocny kobiecy głos spowodował, że bardziej zwracałam na Nią uwagę. Uważam, że nieprzypadkowo znalazłaś się w tym programie i myślę, że da Ci dużo siły i wiary w siebie. Bądź wdzięczna swojej duszy, że nie uleciała do końca, że jesteś tu z nami. No i do przodu kochana, bo jesteś naprawdę świetna.”

– to słowa wypowiedziane do Doroty przez jedną z najbardziej wymagających jurorek w historii programu The Voice of Poland, Justyny Steczkowskiej.

CZYTAJ  Pacjent podpalił łóżko. Powód szokuje

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
..
1 rok temu

do Do Wikary.- coś ty się tak uwziął na tego rudego niemca, co on ci zrobił że go tak go nienawidzisz, przestań ogladać TVP , zacznij TVN24, wyborcza Onet,Wp to jest to co co pomoże wyzbyć się tej zwierzęcej nienawisci

Do Wikary.
1 rok temu

My za to szanujemy każde życie, szczególnie to które już się narodziło, nie przerzucamy dzieci i matek w ciąży przez drut kolczasty, nie pozwalamy umierać matkom, których płód nie ma szans na przeżycie. Nie podnosimy rąk w geście hołdu dla swastyki……itd., w końcu nie oddajemy hołdu jednostce , która żyje w średniowieczu, nie zna żadnego języka, nie ma prawa jazdy, nie dba i higienę i która niewinnych ludzi nazywa zdrajcami, mordercami i kanaliami. My jesteśmy ci normalni. DOTARŁO????!!!!!

Vikary
1 rok temu

Przeciwnicy PIS ziejący nienawiścią. Tak was thusk, sikorski, niesiolowski wychowali…

do ***** ***
1 rok temu

Kobietę to ty możesz mieć,naturalny kastracie,ale nie masz czym,bo cierpisz na uwiąd !
Więc fundujesz sobie w zamian na forum, papierowe jeb…ko na pisiorach – niedojdo seksualny. Bo swojej kobiety nie rajcujesz – zboku.
Zrób sobie dobrze i napisz zowu coś – jak tam bzykanko z PiS. 😃😃😃

do *******
1 rok temu

do *******
ale masz wyprany politycznie mózg ! dramat

Elektor do ***** ***
1 rok temu

Oczywistym jest że TVP to reżimowa szczekaczka propagandowa za ukradzione Polakom pieniądze. Myślę tu o programach „informacyjnych” czyli stercie gówna dla półgłówków. Ale programy ze śpiewem tańcem i podobnymi pierdołami to typowy produkt telewizyjny jak w szczekaczce konkurencji TVN i pewnie da się od biedy oglądać. Sam od dawna złapałem się na tym że w TVP oglądam wyłącznie sport i nic innego, te śpiewy mnie nie interesują, ale jeśli fajnie śpiewa to super, niech się rozwija. A Pan w łeb się stuknij.

żurek do ***** ***
1 rok temu

Pewnie jesteś tym zwierzęciem oswojonym przez Niemcy i nie możesz samodzielnie myśleć , jak to wczoraj powiedział były RPO Bodnar.

Tina
1 rok temu

Świetnie. Gratuluję. Oglądałam i będę śledzić Twoją karierę.

Mieszkanka.
1 rok temu

Akurat tym występem nie byłam zachwycona, ale może to przez wybór piosenki. Nie jestem fanką Mrozu. Ale gratuluję dziewczynie i życzę dalszych sukcesów.

Wawa
1 rok temu

Brawo Ruda! Trzymamy kciuki!!!

14
0
Napisz co o tym sądziszx