Prognoza pogody na Wszystkich Świętych

Przygotowaliśmy dla was szczegółową prognozę pogody na Wszystkich Świętych i Zaduszki. Pogoda w obu dniach będzie skrajnie różna.

Szczęśliwie to właśnie jutro będzie pełno słońca na niebie. Termometry pokażą temperaturę tylko o 2 stopnie niższa niż dzisiaj (14-15 stopni). Od rana prędkość wiatru w porywach będzie wynosić w terenie otwartym około 50 km/h. Po godzinie 13 znacząco osłabnie i będzie mało odczuwalny.

Wtorek będzie pod znakiem deszczu. Od samego rana będzie płakać niebo. Deszcz będzie o małym natężeniu. Przez cały dzień spadnie około 6 litrów na m2. Wiatr będzie słaby.

CZYTAJ  Awaria ciężarówki. Cudem nie doszło do tragedii

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kier
1 rok temu

A może Proboszcz Kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela ( przy ul Bema ) wyjaśni dlaczego wczoraj (1.11) zamknięte były WC na cmentarzu. Za to zbierających składkę na potrzeby cmentarza mnóstwo, trudno było ich policzyć !

do księdza
1 rok temu

Księże Antoni bracie Janiaka, masz rację codziennie chodzimy na groby, z tym, że pierwszy listopada to takie wyjątkowe święto raz w roku takie jakby „imieniny” , więc się pięknie ubieramy z szacunku dla zmarłych, zabieramy piękne kwiaty znicz i świętujemy razem z tymi, których już nie ma z nami a których kochamy i pamiętamy . Pozdrawiam wszystkich którzy rozumieją sens tego wielkiego święta

do Ksiądz Antoni brat Janiaka
1 rok temu

Się ksiądz nie martwi. W nowym tygodniu całe to towarzystwo podbije statystyki zgonów na kowida.

Kwicoł
1 rok temu

Co ci powiem, to ci powiem… Ciepło.

Ksiądz Antoni brat Janiaka
1 rok temu

Kurde dzień jak co dzień a wy robicie sensacje.
Na groby chodzi się cały rok a nie tylko dzisiaj. Dziś to jest pokaz mody kto ładniej wygląda taka prawda a to nie jest wasze święto

5
0
Napisz co o tym sądziszx