OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nowoczesny jazz dziś w amfiteatrze

Z największych polskich festiwali prosto do Ostrowa Wielkopolskiego! Grupa EABS już dziś, w ostatni wakacyjny piątek, da koncert w AMFITEATR Ostrów Wielkopolski. O godzinie 20 w Parku Miejskim wybrzmi jazz, ale w nowoczesnej odsłonie.

EABS wystąpił na festiwalach Pol’and’Rock Festival, Tauron Nowa Muzyka i OFF Festival Katowice, Open w Gdyni czy Męskie Grania. Zespół zagrał także na wszystkich najważniejszych festiwalach jazzowych w Polsce: Jazz nad Odrą, Warsaw Summer Jazz Days, Jazz Jamboree, Bielska Zadymka Jazzowa etc. EABS wielokrotnie pojawiał się w UK (w Londynie – Total Refreshment Centre, KOKO, Ronnie Scott’s, oraz w Manchesterze, Liverpoolu), wystąpił na XJAZZ w Berlinie, czy na takich festiwalach showcase’owych jak Eurosonic (Groningen), Enjoy Jazz (Manheim) czy The BuSH Festival (Budapeszt). EABS wystąpił w Chinach (Xiamen, Guangzhou, Shenzhen). Później zespół pojawił się jeszcze takich krajach jak Węgry, Rumunia, Austria czy Czarnogóra.

Koncert muzyków EABS to kolejna odsłona naszych wakacyjnych spotkań w zrewitalizowanej przestrzeni miejskiej, ale i kolejny punkt na mapie Grand Prix Komeda. To będzie okazja do posłuchania współczesnych interpretacji muzyki Krzysztofa Komedy.

POLECANE NEWSY
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Super
3 miesięcy temu

O gustach się nie dyskutuje XD
Osobiście wole klasyczny jazz XD

krystian
3 miesięcy temu

Zapewne będą tłumy.Kto za to zboczenie muzyki płaci?

2
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x