Kabaretowy wieczór w amfiteatrze

Udostępnij
Tweet

W niedzielę (29 sierpnia) o godzinie 18 odbędzie się wieczór z kabaretami: z Katarzyną Pakosińską i FiFa RaFa.

– Niedziela zapowiada się niezwykle pogodnie – przynajmniej w AMFITEATR Ostrów Wielkopolski. Na ostrowski wieczór z kabaretami zaprosiliśmy Katarzyna Pakosinska i kabaret FiFa – RaFa, którzy – jestem przekonana – rozbawią nas wszystkich! – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Katarzyna Pakosińska z pewnością jest Wam znana. To polonistka, aktorka, konferansjerka, dziennikarka, autorka książek dla dzieci i … polska artystka kabaretowa! Jest współzałożycielką i byłą członkinią Kabaretu Moralnego Niepokoju. W ostatnich miesiącach mogliśmy oglądać ją na antenie TVN w programie Power Couple TVN, który Kasia wraz z mężem wygrała. Teraz, jej donośny śmiech, wybrzmi w ostrowskim Amfiteatrze!

Ostrów Wielkopolski znalazł się również w rozkładzie kabaretu FiFa RaFa. To duet – Ola i Mateusz Kwiatkowscy – którego z pewnością nie zapomnicie. Na swoim koncie mają już ponad 50 nagród i wyróżnień, 7 realizacji telewizyjnych, i 300 występów, do których w niedzielę dołożą występ w naszym mieście.

– Zapraszam serdecznie – niedziela, godzina 18 w naszym pięknym Amfiteatrze! Duża dawka endorfin gwarantowana! – zaprasza prezydent Beata Klimek.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ale jaja.
2 lat temu

A selekcja będzie? Czy B…a będzie postępować zgodnie ze swoją zasada i będzie apartheid?

1
0
Napisz co o tym sądziszx