Wbrew hejterom był tłum na koncercie Bayer Full (ZDJĘCIA)

Głosy hejterów nie powstrzymały tłumu mieszkańców chcących posłuchać na żywo zespołu Bayer Full. Niedzielny festyn w Rososzycy cieszył się dużą popularnością, a z niektórych gmin przywożono chętnych autokarami.

Przed punktem kulminacyjnym, mieszkańcy mogli kibicować podczas konkursu o tytuł masterchefowej LGD, a także smakować dań przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z gmin Sieroszewice, Brzeziny, Błaszki i Szczytniki. Dla dzieci przygotowano specjalną strefę animacji.

Organizatorem była Lokalna Grupa Działania „Długosz Królewski”. Czym są LGD?

„Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność to niezwykle istotny instrument rozwoju terytorialnego, odgrywający znaczącą rolę w rozwoju obszarów wiejskich województwa wielkopolskiego. Wieloletnia współpraca Samorządu Województwa Wielkopolskiego z Lokalnymi Grupami Działania przyniosła efekty w postaci tysięcy zrealizowanych przedsięwzięć – zarówno inwestycyjnych, jak i o charakterze aktywizującym lokalną społeczność. Szerokie spektrum wsparcia oferowanego za pośrednictwem lokalnych grup działania łączy jedno – z funduszy unijnych dofinansowywane są inicjatywy o charakterze oddolnym, odpowiadające faktycznemu zapotrzebowaniu lokalnych społeczności.

Dlatego w obliczu niższego w porównaniu do obecnej perspektywy finansowej budżetu przeznaczonego na realizację RLKS w ramach wspólnej polityki rolnej, należy wypracować rozwiązania, które z jednej strony zagwarantują LGD możliwość dalszego funkcjonowania, ale i pozwolą na pełne wykorzystanie ich potencjału. Możliwość taką stworzy wsparcie RLKS również innymi funduszami, takimi jak Europejski Fundusz Społeczny czy Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Jestem przekonany, że środki te zostaną dobrze wykorzystane.”

W wielkopolsce jest prawie 300 Lokalnych Grup Działania i społeczności przez nie reprezentowanych.

POLECANE NEWSY
49 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ktosik123
11 miesięcy temu

Maariiaaann… gdzie jestees??!! W lodóoówceee…tejj nooweejjjj…

Stary
11 miesięcy temu

Nie byłem nie widziałem i nie żałuję ,nie oceniam nie krytykuje i kto chce niech słucha w każdym razie na pewno nie będę łączył żadnych wyborców żadnej partii z tym spektaklem , kto mądry to mądry kto głupi to głupi

Brat Józef
11 miesięcy temu

Do Brad Pitt. Nie oglądam telewizji i nie interesuje mnie ryży folksdojcz. Większość z was jest tak zmanipulowana przez media że łykacie wszystko jak młode pelikany. I co prawda w oczy kole?

Andre
11 miesięcy temu

Super impreza,wspaniały ,niezapomniany koncert najlepszej grupy muzycznej w Polsce…Weseli i zadowoleni ludzie…po prostu super impreza z Super muzyką….zTylko więcej takich artystów….Dziekujemy BAJER FULL!!!!!

brad pitt
11 miesięcy temu

do Brat Józef- rudy niemiec i tvn24 wmówili ci że jak popierasz platfusów to jesteś ktoś, okłamali jak zawsze , jesteś słabo wyedukowanym , zgorzkniałym i zakompleksionym głąbem, który nienawidzi ludzi

Jurku
11 miesięcy temu

same playbacku kolko to samo

Komok
11 miesięcy temu

zenada tego nie idzie słuchac

Do pisior.
11 miesięcy temu

Do pisior. Nie liczą się ci co rządzą w kraju tylko ci których przekupiono, ci którzy nie mają za grosz szacunki do innych i nawet do siebie, ci którzy pozwalają na obrażanie, poniżanie i okradanie innych, ci którym się wydaje że ta władza robi coś dla nich. Ta władza niestety nie dba o nikogo tylko o siebie. Trzeba być ślepcem żeby nie widzieć tego wszystkiego. Ta władza gęby zamyka nierobom dając im ochłapy z pańskiego stołu a ten plebs klaszcze im za to i w nagrodę przy urnach głosuje na nich. Nie widzisz tego jak bezczelnie okradają również ciebie. Przecież oni żyją tylko z tego co wyprodukuje przedsiębiorca, bo tylko z tego bierze się budżet, ile ty z tego korzystasz a ile oni. Rozejrzyj się uważnie. Ktoś powiedział że ten rząd dzieli się z nami. Czym do cholery się dzieli? Naszymi pieniędzmi się dzieli bo przecież swoich nie ma. To nie oni powinni być panami tylko naród a rząd to jego sługusy. Tylko że temu rządowi i niektórym jego wyborcom rolę się pomyliły i w tym jest problem.

pisior
11 miesięcy temu

Liczą się nie ci,co szczekają na forum Ostrów 24 – ale ci co rządzą w kraju ! 😀 Kaczora możecie cmoknąć…! Margines w stosunku do liczby wyborców PiS -u.

Www
11 miesięcy temu

Disco polo dobro narodowe no takie bzdury to tylko za Pisu można wygrywać dobro narodowe to np zamek na Wawelu rękopisy Miczkiewicza i inna kultura powszechnie znana i doceniana nie tylko w Polsce

49
0
Napisz co o tym sądziszx