OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Segregacja sanitarna przy amfiteatrze

Segregacja sanitarna przy amfiteatrze

W ostrowskim amfiteatrze wystąpiła w piątkowy wieczór Grażyna Łobaszewska i uczestnicy warsztatów, które wokalistka prowadziła w ostatnich dniach.

Koncert rozpoczął się o godzinie 20, ale nie wszystkim było dane go zobaczyć. Jak skomentowali to niektórzy mieszkańcy, po rozpoczęciu imprezy, każda kolejna osoba była sprawdzana pod kątem zaszczepienia. Ponieważ połowa obywateli jest zaszczepiona, to część osób została za barierkami.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Młodzi kolarze będą ścigać się blisko Ostrowa
101 komentarzy
Złośliwy
4 lat temu

Że też chciało Wam się iść na to badziewie.

101
0
Napisz co o tym sądziszx
×