Segregacja sanitarna przy amfiteatrze

W ostrowskim amfiteatrze wystąpiła w piątkowy wieczór Grażyna Łobaszewska i uczestnicy warsztatów, które wokalistka prowadziła w ostatnich dniach.

Koncert rozpoczął się o godzinie 20, ale nie wszystkim było dane go zobaczyć. Jak skomentowali to niektórzy mieszkańcy, po rozpoczęciu imprezy, każda kolejna osoba była sprawdzana pod kątem zaszczepienia. Ponieważ połowa obywateli jest zaszczepiona, to część osób została za barierkami.

POLECANE NEWSY

101 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Złośliwy
1 rok temu

Że też chciało Wam się iść na to badziewie.

Do Fred
1 rok temu

Mam nadzieję że tak będzie. Dodam jeszcze pytanie od siebie – czy na festiwalu „Reggae na Piaskach” (który odbywał się w tym samym czasie) był taki sam podział? Na pewno nie bo większość nie kupiła by biletów. Po prostu by ich olali. Czyli hipokryzja organizatorów, i tu faktycznie powinni beknąć. Jestem za!!!

cukierzbyrk
1 rok temu

jak na fejzbuku -ale to głupi naród jak powiedzą w telewizorze że trzeba żreć kamienie to też beda żreć dają se wcisnąć wszysztko ciemnota i holota

Anty pisowiec
1 rok temu

Konfederacja dobierze im się do dupy, wypluja wszystko co zagarnęli i odsiedzą za każdego zmarłego obywatela.

Anty pisowiec
1 rok temu

Wszyscy popaprańcy tz zwolennicy kaznodzieja Kwaka to nic innego jak darmozjady żerujące na tz zasiłkach opłacanych przez ciężko pracujących rozumnych obywateli i przedsiębiorców.

Anty pisowiec
1 rok temu

Sekta pisiorska ze zbrodniarzem Niedzielskim na czele, który winny jest 150 tys zgonów nadmiarowych. Doprowadza do segregacji Obywateli. Jego i cała sekta pisowska powinna podobnie jak pokazała historia Norymberska otrzymać podobny wyrok. Je.. ć Pisiorow.

Fred
1 rok temu

W przygotowaniu jest pismo do sądu. Przeciwko organizatorowi. Jaka była podstawą prawną takiej selekcji? Impreza bezpłatna, w publicznym amfiteatrze z pieniędzy wszystkich podatników. Będziemy domagać się odszkodowania. Pieniądze zostaną przeznaczone na cel charytatywny. W opinii radcy sprawa zostanie wygrana na pierwszej rozprawie.

SZCZERY
1 rok temu

Przecież to jest tylko po to żeby ludzi podzielić między sobą

Ny
1 rok temu

Łobaszewska popiera segregacje, czyli pisowska gwiazda

Do obiektywna
1 rok temu

A jeżeli kasjerki są niezaszczepione? No to zakupy on-line. A jeżeli kurier niezaszczepiony? To pozostają ci tylko Bieszczady (biedne misie)…A jak będziesz potrzebowała krwi, to skąd będziesz wiedziała że od zaszczepionego dawcy? A jak pójdziesz do kościoła to też będziesz się pytać czy wszyscy wierni są zaszczepieni? Tak mogę długo wymieniać sytuacje, ale jedno jest pewne – z twoim obiektywizmem jest coś nie tak, pani „obiektywna”.

101
0
Napisz co o tym sądziszx