OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Festiwal w Jarocinie – wymalowali covidowe kwadraty, które uczestnicy olali

Tegoroczny Festiwal w Jarocinie przeszedł do historii. Tłum ludzi przybył na koncerty takich zespół jak Hey, Kwiat Jabłoni, Strachy na lachy czy Dezeter. Liczba uczestników mogła wynieść nawet 15 tysięcy. Organizatorzy chcąc dostosować się do narzuconych obostrzeń, namalowali na trawie kwadraty, które miały izolować poszczególnych uczestników od siebie. Jak to na festiwalu w Jarocinie, zasady zostały zlekceważone przez publiczność.

Tylko prawdziwy ignorant może oczekiwać przestrzegania takich zasad, zwłaszcza w czasie gdy liczba zachorowań kręci się wokół raptem 100 przypadków dziennie w całym kraju. Przypomnijmy, że w szczytowym momencie było ich 30 tysięcy. Być może nie należy mieć pretensji do festiwalowiczów, a do tych którzy wymyślają takie zasady w obecnym czasie. Publika zgromadzenia w Jarocinie zawsze wyznawała zasady wolności i buntu wobec rzeczywistości.

Zalecanych maseczek pod sceną nie miał prawie nikt. Ludzie kotłowali się tańcząc i robiąc pogo. Dzięki temu utrzymany został wspaniały klimat festiwalu. Uczestnicy doceniali tegoroczny dobór artystów. Jednego dnia wszystkim spłatała figle pogoda.

POLECANE NEWSY
39 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
New Wave Fan
5 miesięcy temu

Jarocin 1983 ! to dopiero był festiwal …… i ULEWA nie z tej ziemi,. KTO był , ten pamieta .

Do ccc
5 miesięcy temu

hej, jarocinska policja na początku była cicho, a później nic nie mówiła🤭 pozdrawiamy

Krzysztof
5 miesięcy temu

Widzę żal co niektórym dupę ściska byłem bawiłem się i zyje

Hirek
5 miesięcy temu

I prawidłowo!! Dość tej ściemy!!

Aga
5 miesięcy temu

Byłam widziałam i powiem tak… Radio Maryja robilo zlot nikt o dystans nie mial pretensji, boze cialo bylo nikt nie mial pretensji, w kosciolach ponad limit nikt nie mial pretensji, wakacyjna trasa 2 nikt nie ma pretensji… A jeden festiwal kogos w dupe zabolal… Ludzie bawili sie, cieszyli… Zastanawia mnie jedno wirus wyjechal na wakacje razem z rzadzacymi? Tak jak w zeszlym roku? Bo mimo znoszenia obostrzen, tlumow ludzi na koncertach, plażach, w miejscowosciach turystycznych wzrostu zakazen nie widac… Czy gdy tylko pojawi sie okres grypowy kazdy przypadek grypy zostanie zapisany na poczet covid i stad te wzrosty od wrzesnia i w marcu… Ktos jeszcze mysli logicznie?

Xxc
5 miesięcy temu

Zapraszam do Jarocin na festiwal każdego z wyzywajacych tutaj ludzi od brudasów. Zanim zaczniecie pierd… głupoty to może lepiej sprawdzić samemu.

Ccc
5 miesięcy temu

A ja mam pytanie co na to Jarocińska policja

PiterX
5 miesięcy temu

Oczekiwać bezpieczeństwa sanitarnego, kultury i porządku od brudnych pancurów, którzy śpią na przystankach ? Ktoś był naiwny. Przecież Jarocin i Woodstock to chlewnia największa dla tych syfiarzy.

Do Babrik
5 miesięcy temu

No, faktycznie. Ten eksperyment Ascha wiele tłumaczy, nic dodać, nic ująć… Polecam wszystkim covidowcom.

Anty pisowiec
5 miesięcy temu

Je.. ć PiS i ich kłamstwa a muzyka gra. Mocherowe berety na kolanach do belzebuba Rydzyka po odpusty przeciw grypie tz Corvid.

39
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x