Basen Olimpijska niemal pękał w szwach

W ostatni upalny weekend z basenu Olimpijska korzystał tłum ludzi. Przed otwarciem utworzyła się długa kolejka chętnych stojących nawet wzdłuż ogrodzenia na chodniku. Wielu z nich pewnie chciało zająć najlepsze miejsce pod parasolami.

Basen Olimpijska cieszy się dużym zainteresowaniem m. in. z powodu utrzymania bardzo atrakcyjnych cen. Jedna opłata obowiązuje przez cały dzień pobytu. W konkurencyjnych obiektach trzeba dopłacać za kolejne godziny.

Jakie są Wasze opinie na temat tego basenu?

POLECANE NEWSY

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
czyścioch
1 rok temu

kolejny gniot, covidek i bakterie kałowe sie mnożą, bachory sikaja do basenu

Do do Mamuśki 4.
1 rok temu

A ty co? Uczony się znalazł. Krytykujesz kobietę która wychowuje 4 dzieci, zapewnia im byt i porządne wychowanie. Ja też wychowałam się bez basenu, moje dzieci również. O co ci właściwie chodzi? Atakujesz kogoś a sam nie potrafisz podać powodu. Moje dzieci wychowują już swoje dzieci, rodzice obydwoje pracują i jakoś sobie radzą z tym wszystkim , a ty nazywasz patologia kogoś kto ma dzieci???!!!!. Dureń skończony jesteś i tyle. Nie zapominaj że te dzieci kiedyś będą pracowały na twoją emeryturę.

do Mamuśki4
1 rok temu

Tyle błędów w komentarzu na forum jeszcze nie było ! Co byś nie napisała – to patologia bije po oczach. Bo nieuki rodzą tłumoki ! A potem to dobry materiał na patologię. Proponuję korzystać z słownika ortograficznego ! Albo,zamiast rodzić dzieci dla 500 +,wróć do szkoły podstawowej !

Jacek
1 rok temu

Nie uważacie, że nazwanie brodzika basenem jest nadużyciem?

dssd
1 rok temu

wylęgarnia covida

jaca
1 rok temu

mistyfikacja covida a ci co sie zaszczepili bedą chorzy i beda roznosic wirusa

Mamuśka4
1 rok temu

Mam wrażenie że większość tu piszących przeciw 500 plus albo niema dzieci albo ich poprostu niemoże mieć, i stad ta złość,mam 4 małych dzieci nigdy bym niepowiedziała o nich ze to są bahory,kocham każdego z osobna,nigdy niebyłam na tym basenie bo nielubie takich tłoków, organizuje dziecią basen 4 metrowy przy domu, i to wystarczy kazdy bedzie zadowolony,mimo 4 dzieci mam prace i mąż też niejesteśmy zadna patologią,niezawsze im wiecej dzieci to zaraz patologia,kazde moje dziecko jest zadbane i niczego im niebrakuje ,my rodzice tez jestesny normalni,ludzie opamietajcie sie

do M
1 rok temu

Do prokuratury okręgowej zgłosiła sprawę nie budowy basenu, a sfałszowanej polisy ubezpieczeniowej przez czeskiego wykonawcę, komisja rewizyjna Rady Miejskiej i osobno pani prezydent Klimek do prokuratury rejonowej. Komisja dowiedziała się o tym fałszerstwie od anonimowego urzędnika, który przesłał jej kopie sfałszowanej polisy. Fałszerstwo potwierdził czeski ubezpieczyciel, ale polska prokuratura zastosowała zasadę „nic się nie stało”.

Normalny mieszkaniec
1 rok temu

Wiarze to juz się w du… poprzewracało. Za mało cienia, za mało parasolek… Ci co to piszą chyba nie pamiętają starego basenu, z 10 do skakania, 1 zjeżdżalnia i wszyscy byli zadowoleni. Jednak wielu to jeszcze Janusze i Grażyny…

Do Marian
1 rok temu

Za to twoich wypocin nie da się już czytać. Takich jak Ty powinno się wysyłać do Korei Północnej.

27
0
Napisz co o tym sądziszx