OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kolejny koncert w amfiteatrze za nami. Będą kolejne

Letnie koncerty już na dobre rozgościły się w parkowym amfiteatrze. W miniony piątek scenę opanował świetnie znany ostrowskiej publiczności, zespół U Studni! Publiczność nie szczędziła grupie oklasków.

+

– Z zespołem U Studni spędziliśmy piękny, liryczny wieczór. Parkowy amfiteatr znów wypełnił się muzyką. Cieszy mnie, że piątkowe koncerty w amfiteatrze spotykają się z tak pozytywnym odbiorem. Zatem, do następnego! – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

U Studni to jeden z najlepszych zespołów uprawiających balladę poetycką. Grupa związana jest z Ostrowem Wielkopolskim nićmi sympatii i wieloletniej współpracy. W piątek znów zaśpiewali dla ostrowian!

U Studni na swoim koncie mają 5 znakomitych płyt. W odsłonie plenerowej zaprezentowali swoje najnowsze piosenki do wierszy Krzysztofa Cezarego Buszmana, a także wybór ballad z 8 lat swojej działalności. Zabrzmiały również wiersze Adama Ziemianina, krakowskiego poety, a także autorskie piosenki ze słowami Oli Kiełb i Dariusza Czarnego. Kontakt z zespołem U Studni, za każdym razem, to zarówno ukojenie, jak i mądrą refleksję z bardzo pozytywnym przesłaniem: najpiękniejsza podróż to ta – do najbliższego człowieka.

W piątkowe, lipcowe wieczory na scenie amfiteatru pojawią się jeszcze zespoły: Jan Gałach i przyjaciele oraz Hubert Szczęsny Band. W soboty natomiast wyświetlane są filmy w ramach zwycięskiego zadania w Ostrowskim Budżecie Obywatelskim. Letnie spotkania w amfiteatrze zaplanowano również na sierpniowe wieczory.

Z uwagi na wciąż panujący stan epidemii, prosimy o przestrzeganie wytycznych oraz wyrozumiałość, ponieważ liczba miejsc dostępnych dla publiczności została ograniczona.

Warunki organizacji imprez plenerowych w amfiteatrze miejskim ze względu na zagrożenie spowodowane COVID19:

POLECANE NEWSY
11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
11
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x