OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zaśpiewał na balkonie. Ostrowianin porwał tłumy w czasie epidemii

Ostrowianin podczas epidemii zaśpiewał z balkonu mieszkania znajdującego się w bloku przy ul. 60. Pułku Piechoty i porwał tłum internautów. Ci docenili spontaniczność „Kazika” o oddali do tej pory 3 tysiące reakcji i ponad tysiąc razy udostępnili post z jego nagraniem. Okazuje się, że można spodziewać się powtórki z rozrywki.

+

Pan „Kazik” porwał serca internautów aranżacją utworu „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa”, gdzie tytułowe miasto zamienił na Ostrów. Podczas krótkiego występu sąsiedzi mieli możliwość wysłuchania większej liczby utworów śpiewanych na żywo. Pomysł takiego urozmaicania czasu podczas epidemii pojawił się pierwotnie we Włoszech. Kazimierz Woźnica zapowiada, że powtórki występu należy spodziewać się w sobotę, po teleexpressie, czyli ok. godz. 17:30. Warunkiem postawionym jest dość ciepła pogoda.

Przypominamy, że koncert dedykowany jest dla sąsiadów przebywających w swoich domach, którzy mają możliwość otwarcia okna czy wyjścia na balkon. Chyba, że ktoś z Was wyjdzie na dopuszczalny spacer i nie będzie się grupował w formie zgromadzenia, np. zachowując 2-metrowy odstęp od innych spacerowiczów.

A tak komentowali występ niektórzy z internautów na Facebooku:

Anna Wolna: „Pięknie, można i tak, byle nie zwariować, brawo dla tego pana

Paulina Rogowicz: „Super, oby żaden życzliwy sąsiad się nie przyczepił, bo chciał sobie np. pospać, albo tv w spokoju oglądać..

Małgorzata Mazur: „Więcej takich pomysłów umilimy sobie i starszym ten ponury czas 👏👏👏👏

Adrian Tomala: „Żeby od razu 50 osób się pod blok nie zbiegło..Niech lepiej uważa🤣Ale i tak trzeba coś tym czasem zrobić że by bezczynnie nie siedzieć. Brawo💪👍😊”

Adrian Auguścik: „Facet ma rację, pracowałem w Ostrowie i bardzo miło wspominam to miasto 🙂 chętnie bym tam wrócił 🙂

Karolina Boguta: „Brawo dla tego Pana oby więcej takich ludzi kolorowych i pogodnych

NAGRANIE PANA KAZIKA

Gdyby ostrowscy policjanci chcieliby się wybrać, warto wcześniej poćwiczyć układ taneczny, by odpowiednio dołączyć się do zabawy

POLECANE NEWSY
40 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
40
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x