OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Amfiteatr pnie się w górę

Amfiteatr pnie się w górę

Mimo zimy praca wre przy modernizacji amfiteatru w Parku Miejskim. Pogoda nam w tym roku sprzyja, wszystko idzie zgodnie z planem, więc latem będziemy mogli spotykać się tam na plenerowych koncertach.

+

W ramach prowadzonych prac rozbudowana zostanie scena i widownia, a nad sceną wykonane zostanie zadaszenie. Z tyłu powstaje także budynek z zapleczem technicznym dla artystów – będą tam garderoby i toalety dla występujących.

Seniorzy mówią, że już nie mogą doczekać się, kiedy w parku zabrzmi muzyka. Dzięki temu zyskamy kolejne atrakcyjne miejsce spotkań dla mieszkańców naszego miasta.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Spór o wiadukt przy ul. Wrocławskiej. Miasto może stracić szansę na miliony z unijnego dofinansowania
27 komentarzy
27
0
Napisz co o tym sądziszx
×