OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wielkie gwiazdy już w najbliższy weekend

Najbliższe dni będą nie lada gratką dla osób lubiących koncerty czy atrakcje towarzyszące imprezom masowym. Na terenie południowej Wielkopolski aż cztery miejscowości kuszą bogatą ofertą. Wśród gwiazd będzie można zobaczyć i usłyszeć O.S.T.R., Mezo, Małgorzatę Ostrowską czy Kamila Bednarka.

+

Najbliżej, bo w Raszkowie, podczas sobotniego Powitania Lata, wystąpi Małgorzata Ostrowska. Dzień później Raszków będzie gościć motocyklistów w ramach imprezy Salve.

W sobotę w Nowych Skalmierzycach gwiazdami imprezy będą Kamil Bednarek, Mezo oraz Wanda i Banda.

Kawałek dalej w Ostrzeszowie wystąpi O.S.T.R. Odbywać się tam będą Dni Ziemi Ostrzeszowskiej. Przy okazji zorganizowany będzie 14. Festiwal Pasztetników i Potraw z Gęsi. Będzie można posmakować przygotowanych potraw.

Na koniec zapraszamy do Antonina, gdzie podczas imprezy charytatywnej wystąpią mniej znani wykonawcy tacy jak: Teren Prywatny, Garażowy Raj, The Hoof, Sachiel i Claudi.

29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wk
odpowiada  Fan
1 rok temu

O!Kolejny kryptogej!?

Raszkowianin
odpowiada  Raszkowianin
1 rok temu

O Obserwator ! !! Dałeś się wciągnąć jak małe dziecko ! taki inteligent a nie wie że pisząc na klawiaturze błędy są automatycznie pokazywane ! no ale jak się jest totalnym przeciwnikiem p. Burmistrza i Raszkowa to się nie myśli ! I kto przynosi wstyd miastu ???.

jazzi
1 rok temu

otwieram lodówke a tam Bednarek

Max
odpowiada  ovia
1 rok temu

Przygłup to powinnaś mieć na pierwsze imię

młody gniewny
odpowiada  Z ostatniej chwili
1 rok temu

Lepiej naPiSz czy masz jędrne pośladki jak tak interesują cię one u innych…

Do obserwującego.
1 rok temu

Masz dwa problemy: jeden z wiedzą, a drugi z kompleksami. Na pierwszy radzę lekturę, a na na drugi zdjęcie z klawiaturą dla której jesteś gość. Przestań być obserwatorem i działaj .

Z ostatniej chwili
1 rok temu

Pilne z ostatniej chwili news Biedroń nie zaśpiewa i nie da tylnej części ciała został wybrany i ma wyparte pośladki na kraj teraz będzie poza a gadanie że odda mandat to tak było dla debili i tak oto gwiazda u boku Klimkowej zrobiła wszystkich w ch…. Bo to lubi najbardziej w kakaowej masie. Kropka

Obesrwator
odpowiada  Raszkowianin
1 rok temu

Raszkowianin naucz się języka polskiego, bo wstyd przynosisz miastu.

Ostrowski wyborca Beaty Klimek
odpowiada  Sewer
1 rok temu

Ale Biedronia tak jak to było w Ostrowie na tych waszych imprezach, to zobaczycie jak świnia niebo!

Obserwator
odpowiada  Raszkowianin
1 rok temu

Chłopie gdzieś ty do szkoły chodził? Nie “patryjota” tylko patriota. Nie “sieć w domu” tylko siedź w domu, a nożyce to się odzywają jak się uderzy w stół, a nie otwierają. Teraz się nie dziwię, że każdy w tym miasteczku przy takim elektoracie jak ty może zostać burmistrzem.

29
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x