OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wielkie gwiazdy już w najbliższy weekend

Najbliższe dni będą nie lada gratką dla osób lubiących koncerty czy atrakcje towarzyszące imprezom masowym. Na terenie południowej Wielkopolski aż cztery miejscowości kuszą bogatą ofertą. Wśród gwiazd będzie można zobaczyć i usłyszeć O.S.T.R., Mezo, Małgorzatę Ostrowską czy Kamila Bednarka.

+

Najbliżej, bo w Raszkowie, podczas sobotniego Powitania Lata, wystąpi Małgorzata Ostrowska. Dzień później Raszków będzie gościć motocyklistów w ramach imprezy Salve.

W sobotę w Nowych Skalmierzycach gwiazdami imprezy będą Kamil Bednarek, Mezo oraz Wanda i Banda.

Kawałek dalej w Ostrzeszowie wystąpi O.S.T.R. Odbywać się tam będą Dni Ziemi Ostrzeszowskiej. Przy okazji zorganizowany będzie 14. Festiwal Pasztetników i Potraw z Gęsi. Będzie można posmakować przygotowanych potraw.

Na koniec zapraszamy do Antonina, gdzie podczas imprezy charytatywnej wystąpią mniej znani wykonawcy tacy jak: Teren Prywatny, Garażowy Raj, The Hoof, Sachiel i Claudi.

29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jazzi
1 rok temu

otwieram lodówke a tam Bednarek

Do obserwującego.
1 rok temu

Masz dwa problemy: jeden z wiedzą, a drugi z kompleksami. Na pierwszy radzę lekturę, a na na drugi zdjęcie z klawiaturą dla której jesteś gość. Przestań być obserwatorem i działaj .

Z ostatniej chwili
1 rok temu

Pilne z ostatniej chwili news Biedroń nie zaśpiewa i nie da tylnej części ciała został wybrany i ma wyparte pośladki na kraj teraz będzie poza a gadanie że odda mandat to tak było dla debili i tak oto gwiazda u boku Klimkowej zrobiła wszystkich w ch…. Bo to lubi najbardziej w kakaowej masie. Kropka

młody gniewny
odpowiada  Z ostatniej chwili
1 rok temu

Lepiej naPiSz czy masz jędrne pośladki jak tak interesują cię one u innych…

Irek
1 rok temu

koncert do dupy tra tra lalalalala

Do mędrka Obserwatora.
1 rok temu

Burmistrz Raszkowa nie jest członkiem PIS-u. Obrazy i muzyka nie mają barw partyjnych. Chyba, że dla głupców.

Raszkowianin
1 rok temu

Do OBSERWATORA : Uderz w stół a nożyce się otworzą ! jeżeli się nie podoba impreza to sieć w domu a dokuczać to można każdemu ! były wyboru na burmistrza to trzeba było startować !!! a czy p.Burmistrz należy do jakieś partii czy nie to nie ma żadnego znaczenia . Jest świetnym gospodarzem gminy i patryjota ! Pani Małgorzata Ostrowska śpiewać będzie dla wszystkich a nie tylko dla Burmistrza Raszkowa !!! Wyczuwam zwykłą zazdrość albo …??? Zapraszam do Raszkowa 29 godz.15.30 i 30 godz11.45./06.2019.r.

Obserwator
odpowiada  Raszkowianin
1 rok temu

Chłopie gdzieś ty do szkoły chodził? Nie “patryjota” tylko patriota. Nie “sieć w domu” tylko siedź w domu, a nożyce to się odzywają jak się uderzy w stół, a nie otwierają. Teraz się nie dziwię, że każdy w tym miasteczku przy takim elektoracie jak ty może zostać burmistrzem.

Obesrwator
odpowiada  Raszkowianin
1 rok temu

Raszkowianin naucz się języka polskiego, bo wstyd przynosisz miastu.

Raszkowianin
odpowiada  Raszkowianin
1 rok temu

O Obserwator ! !! Dałeś się wciągnąć jak małe dziecko ! taki inteligent a nie wie że pisząc na klawiaturze błędy są automatycznie pokazywane ! no ale jak się jest totalnym przeciwnikiem p. Burmistrza i Raszkowa to się nie myśli ! I kto przynosi wstyd miastu ???.

Ostrzeszowianin
1 rok temu

Boję się obchodzić Dni Ziemi Ostrzeszowskiej, bo co roku z tą ziemią za bardzo cieleśnie się zapoznaję i potem nic z tego nie pamiętam tylko cholernie głowa boli i chce się pić.

Fan
1 rok temu

A dlaczego w Ostrowie nie wystąpi kodziarski, tak wychwalany pod niebiosa przez panią prezydent Klimek zespół BiG CyC? Można by przy okazji zaprosić Biedronia i wpuścić na scenę Wójcickiego z Kornaszewskim w świeżo wypranych konstytutkach.

wk
odpowiada  Fan
1 rok temu

O!Kolejny kryptogej!?

29
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x