Majostaszki 2019 – II dzień (galeria)

Drugiego, oglądaliśmy show Michała Szpaka. Tegoroczny festyn pokazał, że mimo kapryśnej pogody ostrowianie potrafią znakomicie bawić się na przygotowanych podczas festynu atrakcjach. majOSTaszki odwiedziło tysiące ostrowian – dwa dni wspólnej zabawy możemy powspominać dzięki zdjęciom. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

+

CZYTAJ  Firma spod Ostrowa sprzedawała skażone warzywa

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jadzia
3 lat temu

Zapiekanka za droga?A nikt nie zaptyta ile trzeba zapłacic za stoisko 2 dniowe?3000 i to wpływa na cene a nie pazernosc.

kto za rok
3 lat temu

za rok prosze zaprosic mandaryne !
znacie ewwwwrynajt?

Weronika
3 lat temu

Brakowało Zenka Martyniuka on rozwalił by system

Oczy zielone
odpowiada  Weronika
3 lat temu

Jak by był Zenek, to byś oszalała.

Ostrowianin
3 lat temu

Podstarzała chałturnica Bogna Kowalska, a nie trzeba było zaprosić prawdziwie utalentowanej ostrowskiej wokalistki chociażby tej? https://www.youtube.com/watch?v=09RFogpw84s

Pyra
odpowiada  Ostrowianin
3 lat temu

Nie opowiadaj. Bogna też nieźle śpiewa i prezentuje się na scenie no i wygląda dojrzalej. https://www.youtube.com/watch?v=B2Es-Ha7OvU

Wiecznie młody
odpowiada  Ostrowianin
3 lat temu

Podstarzała? Pamiętaj, młodość przychodzi z wiekiem!

Ada
3 lat temu

Co to za gwiazda na zdjeciu nr 47??

Imię
odpowiada  Ada
3 lat temu

Również nie znam, ale chętnie poznam bo z tyłu jak i z przodu bardzo niczego sobie …

aaa
odpowiada  Ada
3 lat temu

Michał Szpak w nowej odsłonie

Ostrowianin.
3 lat temu

Szkoda że tak chłodno było. Ogólnie impreza udanie zorganizowana,ale ceny wystraszyły pewnie nie jednego. Np cena zapiekanki to przyzwoity obiad na mieście.

Dominik
odpowiada  Ostrowianin.
3 lat temu

Jest za drogo nie stać idź sam zrób zapiekanke i zobaczysz ile zapłacisz za składniki . Zawsze źle nie stac to nie kupujesz proste a nie zajesz zale ze za drogo ..

audi
odpowiada  Ostrowianin.
3 lat temu

jakie skladniki, drogo i tyle, zdzierstwo, jak na ostrow, to nie poznan czy wroclaw,

Jajo
3 lat temu

No co dupki,do dzieła dalej z hejtem – czy zatkało?, że tysiące Ostrowian się bawiło i Wasze wulgarne i buraczane komentarze mieli w d*ie ! Do zobaczenia za rok obszczymury !

prezydent
odpowiada  Jajo
3 lat temu

Ja przeprosiłam już , proszę nie używać wulgaryzmów w Naszym Mieście. Proszę nie uważać się za mojego adwokata. Ta impreza obroni się sama. Że zdechnie parę ptaszków, wielkie halo ,za to dzieci posłuchały muzyki na poziomie odpowiednim do inteligencji rodziców , czy to żle , nie mozna epatować ludzi kulturą zbyt wyrafinowaną . Nie było przymusu słuchania tej muzyki ( poza dzielnicami Wenacja i Centrum) gdzie muzyka docierała w sposób spontaniczny siłami narury ,którą popieram 🙂

Prezydent
3 lat temu

Przepraszam. Nie wiedziałam, że ptaki się rozmnażają na wiosnę, myślałam, że te petardy odstraszą korniki. Bo przecież popieram ekologię.

16
0
Napisz co o tym sądziszx