Majostaszki 2019 – sprawdź kto zagra

Odkryliśmy kto zaśpiewa na tegorocznych Majostaszkach. Na obiekcie Piaski-Szczygliczka, gdzie przewija się wiele tysięcy osób, zaśpiewa Michał Szpak w sobotę, a w niedzielę zagrają Łąki Łan. Co wiemy o gwiazdach?

+

Michał Szpak to 29-letni piosenkarz. W 2011 roku zdobył drugie miejsce w telewizyjnym show X-factor. 3 lata temu reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji.

W niedzielę wystąpi zespół Łąki Łan. Grają muzykę w gatunku funk i punk. Dwukrotnie wystąpili na Woodstocku, w tym raz po koncercie zespołu The Prodigy. Na Wikipedii możemy wyczytać:

Muzyka Łąki Łan naznaczona jest przede wszystkim tekstami „Paprodziada”. Swoją filozofię przedstawił on w utworze „Lovelock”, która jest peanem na cześć Jamesa Lovelocka. Twierdził on, iż Ziemia funkcjonuje jak jeden olbrzymi organizm, przystosowany do zmian tak, by zachować odpowiednie warunki do życia. Podobnego zdania jest „Paprodziad”, który wers z tej piosenki – „Wszyscy jesteśmy jednym organizmem” – często powtarza podczas wywiadów, a nawet występuje na koncertach w koszulce z takim nadrukiem.

Zamiłowanie do natury przewija się w wielu piosenkach, m.in.: „Łan pała”, „Pola ar” czy „Big baton”.

CZYTAJ  Myślał, że oszuka policjant na "poród dziecka"

48 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
XDBEKUNIA
3 lat temu

Najlepsze są te komentarze tych Januszy co tylko by discopolo słuchali a jak przyjeżdża artysta który coś potrafi poza wyciem do mikrofonu i ustawieniem autotuna jak Martyniuk czy inny chłam XD

Tomi
3 lat temu

Kpina jeszcze raz kpina

Waldi
3 lat temu

Totalna beznadzieja ?

IGNAC
3 lat temu

JAK ZWYKLE CHŁAM CHAŁTURA KICZ I SZMIRA – KTO WYBIERA TYCH CHAŁTURNIKÓW ? LEPIEJ NIE ORGANIZOWAĆ TAKICH nędznych imprez UCZCIE SIĘ OD ODOLANOWA – TAM NA DNIACH ODOLANOWA PRZYNAJMNIEJ WYSTĘPUJĄ CIEKAWE ZESPOŁY – Klimkowa WEŻ ty SIĘ WRESZCIE DO ROBOTY A NIE TYLKO poTRAFISZ

sasquad
odpowiada  IGNAC
3 lat temu

Buractwu widać najbardziej Zenka Martyniuka brakuje lub innego discopolowego g….

Anonim
3 lat temu

Kiedy dokładnie są majostaszki?

gosc
3 lat temu

Jeszcze się taki nie narodzil co by wszystkim dogodzil. Stale wam źle.

DOROTA
3 lat temu

Najbardziej jajcarska kapela jaka znam a koncert bedzie suuper kto nie lubi tanczyc i skakac won,a potem to juz nic nie bedzie takie fajne.

xx
3 lat temu

a może by tak jeszcze „odkryć ” termin majostaszek

Patryk JAKI
4 lat temu

Tylu artystów a wystąpi DNO. Szpak i jakieś no name. Ten, kto odpowiada za artystów na majostaszki powinien chyba już zakończyć swoją pracę.

acocieto
4 lat temu

no w koncu ktos dobry na majostaszki w tym miescie, dosyc mam pseudo zespolow i artystow ktorzy byli tu juz ktorys raz, szpak ma super glos, a jak ktos chce disco polo to niech spierrrdala na wies na dozynki 😀

48
0
Napisz co o tym sądziszx