OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nagością zniesmaczyła klientów sauny

Dzień Kobiet w ostrzeszowskim aquaparku zakończył się w ocenie niektórych klientów zgorszeniem. Jeden z mieszkańców wybrał się tam wraz z rodziną. Z dziećmi weszli do strefy saun. Ich oczom ukazał się widok “dziewuchy”. – Ta była wytatuowana, z kolczykiem w nosie. Najbardziej zniesmaczyła jednak zwisającymi piersiami.  – relacjonuje oburzony klient aquaparku. Dodatkowo miała mieć niehigieniczny zarost narządu rozrodczego. 

+

Mężczyzna przekazał kobiecie, że w ostrzeszowskim aquaparku nie ma strefy nagości i dzieci mogą się swobodnie poruszać po całym obszarze. Klientka miała wulgarnie odpowiedzieć, że to ich problem. Poza tym to zniesmaczeni prędzej dostaną grzybicy od wchodzenia w strojach kąpielowych do saun. Bywalczynia saun miała kontynuować wulgarną wypowiedź twierdząc, że mężczyzna niewiele wie o życiu w mieście, gdzie ludzie chodzą nago do saun, a w Ostrzeszowie stwarzane są problemy.

Ojciec poszedł do starszego ratownika z wąsem, ale ten miał odrzec, że jemu to nie przeszkadza i on nie zwróci uwagi kobiecie. Następnie powiadomiono policję. Rozważany jest także pozew cywilny wobec aquaparku z powodu wzbudzenia zniesmaczenia. Oburzony klient powołuje się na regulamin, który faktyczny mówi o tym, że do sauny powinno się zabrać 2 ręczniki. Jeden do siedzenia, a drugi do wytarcia ciała. Z sauny należy korzystać zupełnie nago z owinięciem ciała w suchy ręcznik lub bawełniany strój kąpielowy.

Ostrzeszowska policja potwierdza przyjęcie zgłoszenia. Jeżeli zgłaszający złoży wniosek o ściganie, wtedy policja będzie prowadzić czynności wyjaśniające w kierunku nieobyczajnego wybryku.

94 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
g
1 rok temu

Zboki przebrzydle

JAPAN
odpowiada  Ted
1 rok temu

Dokładnie, takie 30-40 lat jak zadbane to się najlepiej g*****ą …

typowy Janusz
1 rok temu

“Halo, policja?! Proszę przyjechać do sauny i natychmiast aresztować tę panią, która popełniła poważne przestępstwo niewydepilowania cipki!” 😀

Szok
1 rok temu

Nie wierze co wy tutaj piszecie, dno…

Cap3lla
1 rok temu

“Zniesmaczony zwisającymi piersiami”, jego afrykańska włócznia stoi z pewnością dzień i noc. Poza tym co miał na myśli mówiąc “niehigieniczny zarost”? Krzoki jak krzoki każdy i każda ma takie jak lubi albo nie ma wcale i określenie “niehigieniczny” jest wielce nie trafionym.

Rysiek
odpowiada  Naralia
1 rok temu

Te wytatuowane i okolczykowane ss w lozku bardzo dzikie i nie wyzyte.Ja bym sie nia zajal a nie robil afere

Gerwazy
odpowiada  Ted
1 rok temu

Takie sa najlepsze najbardziej wyglodniale jak by cie dorwal to 3minuty i po Tobie

ja
odpowiada  Sandra
1 rok temu

Włosy w miejscu intymnym u kobiety są po to, aby stworzyć barierę ochronną dla dróg rodnych. Nie rosną tam na próżno. Polecam poczytać na ten temat lub zapytać ginekologa.

On 38
1 rok temu

Z chęcią bym poszedł z nią jeszcze raz nago do tej sauny jeśli to czytasz to się zgadajmy jakoś

Ted
1 rok temu

Stare baby do sauny nie powinny byc wpuszczane,

94
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x