5 osób spłonęło w Escape Roomie. Kontrole w całej Polsce

Aż 5 młodych kobiet w wieku 15-20 lat spłonęło w Escape Roomie. Do tej niewyobrażalnej tragedii doszło w Koszalinie. Młodzież nie miała jak się wydostać z płonącego obiektu. Minister Joachim Brudziński polecił przeprowadzenie kontroli przeciwpożarowej we wszystkich tego typu obiektach w całej Polsce. W Ostrowie Wielkopolskim również jest ich kilka.

+

Jeszcze jest zbyt wcześnie, żeby mówić o przyczynach, ale zastanawia czy ktokolwiek nadzoruje stan osób „uwięzionych” wewnątrz escape room-u. Łatwo sobie wyobrazić, że ktoś zasłabnie lub dojdzie do innego zdarzenia.

Escape Room – to specjalnie przygotowane pomieszczenia w istniejących budynkach. Po wykupieniu wstępu, można z grupą znajomych zmierzyć się z przygotowanymi zagadkami, których rozwiązanie umożliwia opuszczenie pokoju.

CZYTAJ  Wiedział, że to rondo jest kolizyjne a mimo to...

42 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
:)
4 lat temu

Moim zdaniem pożar dodał temu Escape Roomowi realizmu i tego dreszczyku emocji więc to zdecydowanie na plus. Niestety też -5 więc +1-5=-4 więc jednak wychodzi na minus 😀

Do Ilony
4 lat temu

Czasy się zmieniają kochana to nie ich wina że fajnie chciały spędzić czas. Gdyby spędzaly urodziny np na lodowisku i tam by runął dach to co wtedy ? Wszystkie lodowiska były by be ? Przecież od dawna wiadomo że musi się coś stać żeby były kontrole i wielki halo.

Ilona
4 lat temu

Czego to dzisiaj nie wymysla urodziny w zamknietym pokoju z zagadkami ale adrenalina kiedys siedzielismy w urodziny wszyscy razem bez laptopow i telefonow gralismy w skaczace czapeczki albo lesne przygody bylo wesolo i radosnie mimo iz na stole byl tylko jeden placek

Iko
4 lat temu

Mimo tej ogromnej tragedii śmieszy mnie to że teraz wielkie kontrole a ja się pytam gdzie te instytucje były ????kto pozwolił otworzyć lokal nie spełniający podstawowych wymogów bezpieczeństwa ????

Kamil
odpowiada  Iko
4 lat temu

Nie wiesz jak dokładnie było, a najwięcej się udzielasz – może np. ktoś zaprószył ogień wewnątrz pokoju ?!

qazxsw
odpowiada  Iko
4 lat temu

Kamil, to ty się na prawie nie znasz. Jakiekolwiek wydarzenie mniej lub bardziej zbiorowe jest organizowane to pierwszym punktem jest droga ewakuacyjna, której dziewczętom zabrakło. Masz coś jeszcze do dodania, bo wychodzi na to, że to ty nie wiesz, a się udzielasz?

Yto
odpowiada  Iko
4 lat temu

Do Kamil barani łbie co ma to do tego gdzie był ogień zaproszony jak by wszystko było ok i z prawem to nawet gdy takie coś się wydarzy to jest możliwość ucieczki a tu tego nie było pajacu

Adi
4 lat temu

Sandra to pustak ????

Roman
4 lat temu

W tych w których byłem zawsze były kamery i osoba która cały czas obserwowała uczestników więc w razie zagrożenia mogła reagować. W tym przypadku tutaj trzeba szukać przyczyny w pierwszej kolejności.

do Romana
odpowiada  Roman
4 lat temu

Korzystałem z ostrowskich escapów i zawsze były kamery w pokojach, a za ścianą był pracownik/właściciel przed monitorem, były też motorole/krótkofalówki i zawsze był kontakt. Ale z drugiej strony zimą pokoje byłe ogrzewane fajerką z butli gazowej. Można tylko współczuć rodzinom

Muszka
4 lat temu

Ludzie! Dopiero co dzielilscie sie opłatkami, śpiewali kolędy a wy na nowo jadem plujecie. Wina lezy po stronie wlasciciela. Ktoś powinien czuwac nad przebiegiem gry np za pomocą Zamontowanych kamer. Pomyslcie co ta piątka znajomych czula kiedy ich ciala palily sie i nikt im nie pomógł!

a3
4 lat temu

a ja myslalem ze to burdele tak byly pozaslaniane, roksa, chciale, zar,,,,, dupcie

.....
4 lat temu

Dzięki takim grom dorośli mogą choć na chwilę powrócić do czasów dzieciństwa – mówił w Czwórce Rafał Wiśniewski, organizator gier typu „escape room” w Polsce.

Iza
4 lat temu

Sandra Ty Debilu głupi no nasrane masz w łbie pisząc takie rzeczy pamiętaj KARMA wraca żeby za chwilę nie pisali o twoich najbliższych że zginęli tragicznie i wiesz życzę Ci wtedy hejtu idiotko

Sandra
odpowiada  Iza
4 lat temu

Iza nie podniecaj się tak bo orgazmu dostaniesz! Może masz jeszcze jakies epitety w swojej głupiutkiej główce? Chętnie poczytam-wiesz lubie się pośmiac z takich nudnych wpisów jak Twój:) Co do KARMY polecam Ci Pedigree chrupnij sobie suczko.

42
0
Napisz co o tym sądziszx