5 osób spłonęło w Escape Roomie. Kontrole w całej Polsce

Udostępnij
Tweet

Aż 5 młodych kobiet w wieku 15-20 lat spłonęło w Escape Roomie. Do tej niewyobrażalnej tragedii doszło w Koszalinie. Młodzież nie miała jak się wydostać z płonącego obiektu. Minister Joachim Brudziński polecił przeprowadzenie kontroli przeciwpożarowej we wszystkich tego typu obiektach w całej Polsce. W Ostrowie Wielkopolskim również jest ich kilka.

+

Jeszcze jest zbyt wcześnie, żeby mówić o przyczynach, ale zastanawia czy ktokolwiek nadzoruje stan osób „uwięzionych” wewnątrz escape room-u. Łatwo sobie wyobrazić, że ktoś zasłabnie lub dojdzie do innego zdarzenia.

Escape Room – to specjalnie przygotowane pomieszczenia w istniejących budynkach. Po wykupieniu wstępu, można z grupą znajomych zmierzyć się z przygotowanymi zagadkami, których rozwiązanie umożliwia opuszczenie pokoju.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

42 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
:)
5 lat temu

Moim zdaniem pożar dodał temu Escape Roomowi realizmu i tego dreszczyku emocji więc to zdecydowanie na plus. Niestety też -5 więc +1-5=-4 więc jednak wychodzi na minus 😀

Do Ilony
5 lat temu

Czasy się zmieniają kochana to nie ich wina że fajnie chciały spędzić czas. Gdyby spędzaly urodziny np na lodowisku i tam by runął dach to co wtedy ? Wszystkie lodowiska były by be ? Przecież od dawna wiadomo że musi się coś stać żeby były kontrole i wielki halo.

42
0
Napisz co o tym sądziszx