OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Morsy na ostrowskich Piaskach-Szczygliczce

Przez ostatnie dni mróz dawał się we znaki. Była to idealna pora dla żądnych wyzwań ostrowian, którzy w każdą niedzielę w sezonie zimowym spotykają się na ostrowskich Piaskach, by wziąć udział w morsowaniu.

+

Kąpiele w lodowatej wodzie znacząco poprawiają odporność na infekcje, a także dostarczają sporą dawkę adrenaliny i  endorfin. A co być może, równie ważne – nic nie kosztują. Listę zalet można podebrać z płatnej krioterapii. Obecnie na zbiorniku Piaski-Szczygliczka jest gruby, ponad 20 centymetrowy lód. Pomimo prognoz mówiących o temperaturach w okolicy 0 st. C. utrzyma się on zapewne przez kolejne tygodnie.

Każdy kto chciałby spróbować swoich sił, może przyjechać przed 12:00 w niedzielę i zmierzyć się z własnymi ograniczeniami.

Cotygodniowe kąpiele można oglądać na stronie: https://www.facebook.com/ostrowski.klub.morsow/

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
yeti urubko
3 lat temu

marzec to juz wiosna nie liczy sie

TAK
3 lat temu

To jak krasnal sta….k wszedł do zimnej wody to jego krasnalek całkowicie schował sie jak ślimak do skorupy ? .A tak ogolnie rzecz biorąc podziwiam wszystkich ?

luk
3 lat temu

Szaleństwo:-/ jak ktoś chce to i ma

dopiero teraz
3 lat temu

Dopiero teraz się chwalicie!!!!! Tak was podziwiał lecz pocz pierwszy tydzień marca.Raczej spodziewanym się wiosny ,a nie zasypanych morsow

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x