Ostrowianki w półfinale Wielkopolska Miss 2018

Julia Kędzierska, Valeriya Hrebennyk z Ostrowa Wielkopolskiego oraz Natalia Kasprzak z niedalekiej Wielowsi będą reprezentować nasz powiat w konkursie Wielkopolska Miss 2018.

+

 Julia Kędzierska jeździ konno w ośrodku jeździeckim pod Ostrowem Wlkp. Dzięki tej pasji nauczyła się co to odpowiedzialność, ale i prawdziwa miłość. Wie też jak wygrywać, ale też jak przegrywać. Stajnia jest dla niej drugim domem. Teraz próbuje swoich sił w konkursie piękności. Jak sama zauważa, ma przez jeździectwo grubsze uda od innych dziewczyn.

Valeriya Hrebennyk, uwielbia się malować, co wpływa na nią uspokajająco. Walentynki spędziła w kinie ze swoją drugą połówką na „Ciemniejszej stronie Greya”. Lubi też pójść na imprezy m.in. do Ekwadoru.

Natalia Kasprzak, zdobyła tytuł inżyniera na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Uwielbia pozować.

Zdjęcia pozostałych finalistek z innych zakątków Wielkopolski i nie tylko można obejrzeć poniżej.

 

 

POLECANE NEWSY

41 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
stopczyk
4 lat temu

znowu diego bedzie testowal? 😉 no i kiedy maja nizio przeprosi go w koncu za szykany?

bmi dablju
4 lat temu

35 ale by robila l,,,, da

Koneser
4 lat temu
jessie james
4 lat temu

To zdjecia z Roksa.pl ???

przystojny Stefan
odpowiada  jessie james
4 lat temu

Przeproś panny!

namiętny Zbychu
4 lat temu

Zapinałby….

Edi
4 lat temu

Nie no.brak.slow na te zdjecia co jedno to lepsze? . Jedna siedzi na lawce nie wiadomo na co czeka taka odwalona,druga kleczy.przed koniem … nie ….bez konentarza. Moze zrobia drugi konkurs pt. „Wybory pustaka.”. No tak tata dal to fotka profesjonalna jest?

75thecrow
4 lat temu

Jednej rzeczy nie rozumiem dlaczego niektóre dziewczyny mają tendencję aby wyglądać na zdjęciach jak i w realu jak tanie gwiazdy porno, klasyk mówi że trzeba się szanować, to wybory Miss czy gwiazdek filmów x

Ewa
4 lat temu

Pani Natalia Kasprzak to piękna dziewczyna. Prawdziwa uroda słowiańska. Do tego wykształcona i zapewne z planami na przyszłość. Do tego naturalna!!! Przyszła Wielkopolska Miss mam nadzieję. Ewa z Poznania

Monti
4 lat temu

Miss to elegancja i inteligencja 😀 te co świecą cyckami i tylkiem na zdjęciach odpadają zaraz na starcie 😀 ” lubi się malować i imprezowac „?? Hahaha… Zaraz spadne z łóżka ze śmiechu 😀 kandydatka pierwsza klasa 😉 z niektórych zdjęć można się pośmiać… Na prawdę. Dziewczyny!! Szanujcie się!! To jest wybór miss a nie nabór do klubu nocnego 😀

as
4 lat temu

To są zdjęcia zapewne przesłane przez uczestniczki konkurs. Z informacji na stronie konkursu wynika że przez dziewczynami teraz sesja oraz półfinał 10.03 w Poznaniu 🙂 Po sesji, którą będą miały wykonaną i w sumie wszystkie będą miały te same warunki do niej zobaczymy potencjalne kandydatki które warto by były w finale.

41
0
Napisz co o tym sądziszx