Ukradł dwa rowery

Policjanci z Komisariatu Policji w Odolanowie ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży dwóch rowerów. Skradzione rowery zostały odzyskane przez policjantów. W sprawie 43-latka zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie.

+

Do pierwszego zdarzenia doszło 6 września br. W tym czasie nieznany sprawca ukradł zaparkowany przy sklepie rower, którego właściciel oszacował straty na kwotę 300 złotych. Do kolejnej kradzieży doszło dzień później. Tym razem amator cudzego mienia ukradł jednoślad z pomieszczenia gospodarczego, powodując straty na kwotę 400 złotych.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy kradzieży. Rozpytali osoby, które mogły posiadać wiedzę na temat zdarzeń, a także przeanalizowali zebrany materiał w prowadzonych sprawach dotyczących kradzieży jednośladów. Funkcjonariusze kilka dni później wpadli na trop złodzieja. Okazał się nim 43-latek. Mężczyzna zdążył już „pozbyć” się skradzionego łupu.

W trakcie prowadzonych dalszych działań w tej sprawie odolanowscy policjanci ustalili miejsca w których znajdują się rowery i odzyskali jednoślady.

Wkrótce skierowany zostanie wniosek o ukaranie do sądu, który ostatecznie zadecyduje o konsekwencjach jakie poniesie mężczyzna.

CZYTAJ  4 wozy straży pożarnej do 1 motocyklisty

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx