Wypadek dwóch tirów i osobówki. Kobieta zakleszczona (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

Do wypadku trzech pojazdów doszło na drodze krajowej nr 12. Na miejsce zadysponowano jednostki straży pożarnej, w tym zastęp rozpoznania chemicznego z Ostrowa Wlkp. z uwagi na przewożenie substancji niebezpiecznych przez jeden z pojazdów, które zaczęły wyciekać z naczepy. Do zdarzenia doszło koło Gołuchowa.

+

W piątek po godzinie 15:00 kobieta jadąca samochodem osobowym zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zahaczyła o samochód ciężarowy. Następnie całkowicie straciła panowanie nad autem, przez co uderzyła w przód kolejnego samochodu typu tir.

Kobieta była uwięziona we wnętrzu samochodu. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Po uwolnieniu, poszkodowaną przewieziono do kaliskiego szpitala.

Aktualizacja:

Samochód osobowy to Volkswagen Golf i prowadziła go 40-letnia mieszkanka powiatu pleszewskiego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wrzesień to już zima
6 lat temu

Szczęście w nieszczęściu, strach pomyśleć co by się stało jakby zamiast na ciężarówkę trafiła na auto osobowe z dziećmi, tragedia gotowa.

driver
odpowiada  Wrzesień to już zima
6 lat temu

Zależy czy trzeźwy.

Koziorog Dębosz
6 lat temu
TOTO
6 lat temu

Wilam wrogowie TIRUF I co pajace na to lider to nic NO TO CISZA

TOTO
6 lat temu

no cioty wrogowie TIRUF co na to

ktoś
6 lat temu

Ludzie litości

ktoś
6 lat temu

Powrotu do zdrowia dla młodej kobiety.

ktoś
6 lat temu

Ludzie litości…

Łon
6 lat temu

smartfon sprawdzić obowiązkowo!!!!!!!

driver
odpowiada  Łon
6 lat temu

Raczej zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu sprawczyni! Co masz do smartfonów? To alkohol wg Policji jest główną przyczyną wypadków w Polsce. Ja szanuję władzę i w to wierzę. Nie polemizuj z tym , bo się to kiepsko dla ciebie skończy. Też walisz wódę i jeździsz i ściągasz sprawę w inną stronę? Zasrańcu.

Łon do drivera
odpowiada  driver
6 lat temu

dymaj się przygłupie

Radek
6 lat temu

dobrze ze w tira , ma nauczke wsiora . ,

MMM
odpowiada  Radek
6 lat temu

Człowieku, kobieta cierpi, cierpią bliscy Mama, Mąż, Dzieci, Brat po co ten komentarz. Ważne czy z miasta czy ze wsi każdemu może zdarzyć się chwila dekoncentracji

Alf
6 lat temu

Kolejny wypadek przez zjechanie na przeciwległy pas ruchu czy ci ludzie zatracili zmysł samozachowawczy ? Gdyby z przeciwka jechała osobówka ( w której mógłby jechać każdy z nas ) mogło by to zakończyć się śmiertelnym wypadkiem …takim ludziom powinno się zabierać prawo jazdy dożywotnio dla ich dobra i naszego kierowcy dobra !!!

driver
odpowiada  Alf
6 lat temu

Może tobie zabrać prawo jazdy co? Jeśli była trzeźwa to nic tobie do tego. Tu się pojawia właśnie kluczowe pytanie: czy sprawczyni była trzeźwa?

Yt
odpowiada  Alf
6 lat temu

Tak sapiecie że to że tamto sam kiedyś przeżyłem taki wypadek pozyczylem auto od znajomego i gdy byłem na lewym pasie nagle zjechałem gwałtownie na prawo i zatrzymałem się na lampie szczęście że nikogo na chodniku nie było co się okazało że wypadł jakiś tam drążek i nie miałem wpływu na tor jazdy tego auta oczywiście jak by coś się stało to by szczekały że to że tamto a tu co usterka auta

senior
odpowiada  Yt
6 lat temu

Drążek był pod wpływem, dlatego wypadł.

Jjedrzejjj
odpowiada  Yt
6 lat temu

Stan techniczny auta….????

Hm
odpowiada  Jjedrzejjj
6 lat temu

Może i stan techniczny tylko jest małe ale bo auto miało 2 lata i przebieg 23000km jak się okazało wada fabryczna więc zanim coś ktoś powie to proszę się zastanowić

21
0
Napisz co o tym sądziszx