Deszczowy piątek – mnóstwo kolizji

 Wystarczyło, że doszło do diametralnej zmiany warunków atmosferycznych, a na drogach powiatu ostrowskiego doszło do wielu kolizji. Jeszcze wczoraj żar lał się z nieba, a dziś temperatura wynosiła raptem 13 stopni Celsjusza. Dodatkowo cały dzień padał deszcz.
+
W Słaborowicach przy drodze na Młynów doszło do zderzenia się busa z osobówką. Renault miało mocno uszkodzony przód, natomiast bus zmasakrował wiatę przystankową i przewrócił się na bok. Jedna osoba została przewieziona do ostrowskiego szpitala. Bus należy do jednej z firm we Franklinowie.

W Szczurach na wysokości drewnianego kościółka kierująca z Renault wjechała w tył Opla. Pięciu osobom z Gliwic jadącym w Renault nic się nie stało. Młodzi ludzie wracali z wypoczynku nad jeziorem k. Skorzęcina.

Na ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wlkp. na wysokości skrzyżowania z ul. Makową zderzyły się bus z osobówką. Kierowca z Kalisza wjechał w tył Renault Megane. Kierowca osobówki miał wyjechać tym autem w podróż do pracy w Holandii. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ulica Grabowska w Ostrowie Wlkp. również słynie z wielu niebezpiecznych miejsc. Tym razem na wysokości marketu spożywczego zderzyły się trzy samochody. Kierowca Renault uderzył w tył Opla, a ten wjechał w Volkswagena Passata. Jednej osobie udzielono pomocy medycznej.

 

O godz 14:46 OSP Skalmierzyce zostało zadysponowane do dwóch kolizji w Nowych Skalmierzycach na ul. Kaliskiej. Zadaniem strażaków było usunięcie plam ropopochodnych. Do jednej z nich doszło przy komisariacie, a do drugiej przy markecie spożywczym. W sumie brało udział 5 aut.

Dzień wcześniej w Nowych Skalmierzycach Mercedes uderzył w drzewo, po czym wylądował w polu.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bob
6 lat temu

Jak nie macie nic do powiedzenia , to nie wypisujcie bzdur .

Yyy
6 lat temu

Bus od sobola chłopaki wyklepia hehe

adex
6 lat temu

brawo wy blacharze i lakiernicy górą macie pełne ręce roboty

Ja
6 lat temu

Tym busem na kaliskich tablicach to jezdzi kurier .Zapie…la jak poj…ny .Niedawno wjechał w rowerzyste na Waryńskiego

driver
6 lat temu

Pewnie pijani…

Lech
6 lat temu

Przesłuchanie przystanku: stoję sobie nowiutki, stoję i pacę, jadom dwa, jadom. I tak se mysle widzi ta meganka tyn ustąp pirsyństwa cy nie widzi?. nie widziała…

Alf
6 lat temu

Czy Grażynki i Januszków nie uczą na kursach o zachowaniu bezpiecznej odległości , coraz więcej mistrzów kierownicy jeździ na zderzaku auta jadącego przed nim nie zastanawiając się że moment nieuwagi i tragedia gotowa …w Niemczech to jedno z przewinień za które mandat jest bardzo surowy u nas policja w ogóle na to nie zważa dla nich najważniejsza jest prędkość …

senior
6 lat temu

Nie dostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych.

Zawód - dno
6 lat temu

Takim starym kląkrem chciał jechać do Holland?
Pozostaje pogratulować odwagi cywilnej i poczucia humoru hahah

prawie jak kubica
6 lat temu

A po 21godz.w sulisławiu gościu peugotea pogruchotał na rowie i miał szczęście że nic mu się nie stało,drugie auto stało na awaryjnych,a za nimi disko buda z piesiełami.

10
0
Napisz co o tym sądziszx