Nie zgadniecie komu goście weselni przekazali prezenty

Słowa uznania dla Młodej Pary i ich gości przekazano poprzez Facebooka. Wszystko dlatego, że zamiast prezentów woleli przyjmować karmę dla zwierząt.

+

„Wielkie brawa dla Młodej Pary, która postanowiła na swoim weselu zamiast prezentów przyjmować karmę dla zwierzaków.
Jest coraz więcej takich zbiórek dla naszego schroniska!
W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy i zachęcamy do takich gestów:)” – czytamy na Fan Page Międzygminnego schroniska dla bezdomnych zwierząt we Wysocku.

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

43 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
darek
5 lat temu

fajna ta mloda pani….wykompał bym ją 😉

athlon
odpowiada  darek
5 lat temu

Może najpierw naucz się pisać bez błędów

Maurycy
5 lat temu

Brawo !!! I życzę wszystkiego najlepszego!

szymon
5 lat temu

fajne rurki i łańcuch

ja
5 lat temu

Jeżeli dzięki takiej reklamie mają mieć zwierzątka więcej karmy, to niech nawet milion takich postów publikują. Najwazniejsze jest nie to kto dał tą karmę, czy kto jest na zdjęciu, czy jak kto to skomentuje. Najwazniejsze jest przeciez to by pieski i kotki miały co jeść, by chociaż miały jeden powód do szczęścia.

do jacka
5 lat temu

Jaki ty głupi… Może na psa? Musisz się ich zapytać. Widać po nich, że są inteligentni i do tego mają dobre serce także nie masz u nich szans na info.

jack
5 lat temu

Ciekawe w jakiej pozycji się kochają …

jagoda
odpowiada  jack
5 lat temu

na pieska 🙂

Psiarz
5 lat temu

Do tych wszystkich co twierdzą, że pomaganie nie powinno być na pokaz. A jak Owsik w czerwonych gaciach drze ryja na całą Polskę, że pomaga Polakom chociaż nie ze swoich pieniędzy, to jest dobrze? Poza tym wszyscy wiedzą, że dobrze sobie żyje z wykorzystywania ludzi dobrej woli w tym dzieci zbierających pieniądze na jego utrzymanie.

75thecrow
odpowiada  Psiarz
5 lat temu

To rozumiem że jak znajdziesz się w szpitalu zaznaczysz że nie korzystasz że sprzętu orkiestry bo przecież Owsiak ukradł ten sprzęt i robi w konia Polaków

ja
5 lat temu

hejterzy woleliby kupony lotto. Piękny gest a nagłośnić warto – bo wiele jest osób które chcą pomagać ale w tym owczym pędzie życia wielu zapomina , że to takie proste!!!!!

mark
5 lat temu

wielkie mi cos

B...O....
5 lat temu

Ale niektóre komentarze głupie…. Czy to ważne na ile osób było wesele??? Cel szczytny i to się liczy!!!!Zamiast więdnących kwiatów lepsza karma. Ale rozgłos przez jedno zdjęcie….Skąd ta zazdrość??? A wogóle to najpierw trzeba Ich poznać, aby oceniać. Wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary!!!

43
0
Napisz co o tym sądziszx