Zginęła żona burmistrza. Przejechała ją koparka

Udostępnij
Tweet

Do tragedii doszło na terenie jednego z gospodarstw rolnych. 40-latek jadąc koparką nie dostrzegł kobiety, w wyniku czego ją potrącił. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wysiłki lekarzy nie przyniosły pozytywnych rezultatów. Kobieta zmarła. 

+

Do tragedii doszło w sobotę o godzinie 11:30. Żona burmistrza Zdun Tomasza Chudego była w odwiedzinach na pechowej posesji w Baszkowie. Z powodu tragicznej śmierci żony burmistrza Zdun w powiecie krotoszyńskim, odwołano jutrzejsze dożynki.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Seniorzy byli zachwyceni - Senioralia 2023
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zdunowianka
6 lat temu

Mniejsza o te całe dożynki,były czy też nie! Zginęła młoda kobieta,osierociła dzieci. Nie chciałabym być na ich miejscu,nie długo rozpoczęcie szkoły i wiele innych rzeczy przed nimi. A straciły najważniejszą osobę w ich życiu. A wy tu piszecie o zasadach bhp!! Wy też jadąc np.do babci na gospodare zakładacie kaski,ubrania ochronne itd?? Wątpie!!!

Zdunowianka
6 lat temu

Mniejsza o te całe dożynki,są czy też nie! Zginęła młoda kobieta,osierociła dwoje dzieci. Nikogo osądzać nie mam zamiaru,ale nie chciałabym być na miejscu tych dzieci,nie długo rozpoczęcie szkoły,i wiele innych spraw. A dzieci zostały bez MAMY!! to najważniejsza osoba w ich życiu. Tata i cała reszta rodziny to nie to samo. Boże ludzie, a wy piszecie o zasadach bhp itd. Jak jedziecie w odwiedziny np. do babci na gospodare też zakładacie kaski itp rzeczy?? Wątpie!!

aneta
6 lat temu

Witam

Uważam że bardzo ładnie świadczy fakt odwołania dożynek o radzie gminy bo powodu do radości w świetle dramatu który jest, nie ma , jest to bardzo szlachetny i taktowny gest w stronę rodziny zmarłej która jest w wielkiej rozpaczy i szoku . Rado gminy , ja jako obca osoba nie znająca Waszego społeczeństwa – dziękuje i życzę sobie aby tacy ludzie jak Wy piastowali stanowiska społeczne , okazaliście serce i żal który jest . Zadam pytanie komentatorom głupich wypowiedzi : Czy jeśli w waszej rodzinie wydarzy się dramat a macie zaplanowaną imprezę ? bawicie się ?

Mieszkaniec
6 lat temu

To tragedia nie tylko dla rodziny, również dla całej wsi i gminy. Nikt w takiej chwili nie myśli o zabawie. W żałobie jest cała okolica a przede wszystkim szkoła w której uczyła. Decyzja o odwołaniu dożynek jak najbardziej słuszna.

Fix
6 lat temu

Dożynki to swieto calej wsi.Więc Rada gminy nie szanuje wszystkich mieszkańców tylko chce się przypodobać burmistrzowi.Żenada.

a
6 lat temu

zginela zona miasta a vwam siie marza dozynki,to swiadczy o jego mieszkancach

22
0
Napisz co o tym sądziszx