Poranne wypadki – 10 sierpnia

Dzisiejszy poranek, kiedy nastąpiło załamanie pogody, zakończył się trzema zdarzeniami drogowymi. W miejscowości Chotów zderzyły się dwa Ople. Koło Wielowsi samochód dostawczy uderzył w drzewo, a koło Raszkowa bus wjechał do rowu.

+

W gminie Nowe Skalmierzyce (Chotów), zderzyły się dwa samochody osobowe. Opel Astra uderzył w bok Opla Corsy. Na miejsce zadysponowano jednostki straży pożarnej z Ostrowa Wlkp., Kalisza i OSP Gostyczynę. Na miejscu okazało się, że obrażeń ciała doznała jedna z osób jadących w Oplu. Według wstępnych ustaleń sprawcą zdarzenia ma być kierowca Opla Astry.

O godzinie 6:30 na trasie Grabów nad Prosną – Kalisz, koło miejscowości Wielowieś (powiat ostrowski). Na jadące Renault Master przewróciło się drzewo i uderzyło w jego kabinę. Samochodem przewożone było mięso drobiowe. Pojazd zarejestrowany jest w powiecie zgierskim.

Również tego samego poranka, na trasie Raszków – Nabyszyce,  kierowca busa zjechał z drogi i wjechał do rowu. Samochodem było rozwożone pieczywo z jednej z piekarni.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pożar szklarni
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Liza
6 lat temu

Znajomość powiatu ostrowskiego godna mistrza!!!

driver
6 lat temu

Kluczowa sprawa – czy sprawcy byli trzeźwi?

Alexo
6 lat temu

To w Raszkowie to nie jest trasa na Nabyszyce tylko na Głogowe

RASZKÓW
6 lat temu

na trasie Raszków – Nabyszyce – odcinek ok. 14 km, dość dokładna lokalizacja. Pozdrawiam.

4
0
Napisz co o tym sądziszx