OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Taśmą zakneblował psa i zostawił w lesie. 26-latek z zarzutami!

Wstrząsająca historia, w której przyjacielski pies został przymocowany taśmą do drzewa w lesie koło Wielowsi, przynosi dobre wiadomości. Prokuratura postawiła 26-latkowi, dotychczasowemu właścicielowi czworonoga zarzut “odpowiedzialności karnej za zabijanie, uśmiercanie lub dokonywanie uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów ustawy albo znęcanie się nad zwierzęciem”. Grozi mu za to do dwóch lat więzienia.

+

Podejrzany o ten haniebny czyn mieszka z rodzicami w Grabowie nad Prosną. 26-latek został aresztowany już 10 lipca (poniedziałek), czyli bezpośrednio po weekendzie, kiedy to na trop dotychczasowego właściciela natrafił Andrzej Cichosz – właściciel MiniZoo w Niedźwiedziu oraz podostrzeszowskiego schroniska. To właśnie z tego psiego przytułku pies został zabrany do adopcji 2 miesiące wcześniej.

Pan Andrzej Cichosz rozpoznał psa, a następnie skontaktował się z ostrowskim schroniskiem, do którego trafił uratowany pies. Ojciec podejrzanego tłumaczył, że syn chciał ukarać psa za to, że czworonóg kilka dni wcześniej uciekł z posesji, dlatego też wywiózł go w środek gęstego lasu i tam zakneblował taśmą skazując go na głodową śmierć. Grabowianin odmówił składania zeznań.

38 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
psiarka
3 lat temu

zwyrodnialec sadysta

popuś
4 lat temu

bydlak i tyle co mozna o nim powiedziec,A kare tak dostanie smieszna bo mamy kurewskie prawo

!!!
odpowiada  Len
4 lat temu

Bardzo trafnie mu odpowiedział.
Dlaczego nie zapytał o Piotrowicza byłego sędziego co skazywał opozycjonistów w stanie wojennym
a piastuje stanowisko marszałka sejmu….

!!!
odpowiada  Psiarz
4 lat temu

I zapewnić piesku czy kotu chociaż skromny “obiat”
Jak pisał przykurcz żoliborski…

morgi
odpowiada  mylik
4 lat temu

Co najwyżej,to możesz temu burkowi kite ściągnąć Debilu.

Len
odpowiada  Len
4 lat temu

To tak na wszelki wypadek jakby ktoś z PO mówił, że kłamię. https://www.youtube.com/watch?v=y8mQiss0vJ8

D.
4 lat temu

Pierwszy raz w życiu podpisuję się pod praktycznie każdym komentrzem. Aż żal, że już nie sądzimy według prawa hammurabiego.

Psiarz
4 lat temu

Najważniejsze, że suczka ma się dobrze i nie straciła “nadzieji” (nadziei) jak by napisał Bul Komoruski w dobroć człowieka.

Len
4 lat temu

Skurwysyn (jak nazwał Michnik dziennikarza pytającego o jego brata komunistycznego zbrodniarza, który skazywał polskich Żołnierzy Wyklętych na śmierć) który nie dał suczce żadnych szans na przeżycie przywiązując ją do drzewa i krępując jej tylne nogi powinien zostać wykluczony ze społeczeństwa na wiele lat. A po wyjściu na wolność nikt nie powinien się z nim zadawać.

Katolik
4 lat temu

Gdybym spotkał tego zwyrodnialca w ciemnej ulicy bez monitoringu, bo bym go wyprawił na drugi ś*** i nawet bym się z tego nie spowiadał

38
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x