Wypadek motocyklisty – zmarł w szpitalu. Awaria śmigłowca LPR

W Rogaszycach (powiat ostrzeszowski) na drodze krajowej nr 11 doszło do poważnego wypadku motocyklisty z samochodem ciężarowym. Stan 23-latka jadącego Hondą był krytyczny. Na miejscu podjęto reanimację. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że rodzinę poproszono o zgodę na pobranie organów wewnętrznych do przeszczepów. O 11 zmarł w szpitalu.

+

Do wypadku doszło o 8:30. Samochodem ciężarowym marki MAN jechał 39-letni mężczyzna zamieszkały w Burce Klonowskiej. Policja ustala przebieg wypadku. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR, ale ostatecznie poszkodowanego motocyklistę zabrała karetka do kaliskiego szpitala. Śmigłowiec został na polu z powodu awarii. Czeka na przyjazd serwisantów.

CZYTAJ  Oferty pracy - luty 2023 - cz. 2

67 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
omomoom
5 lat temu

może w końcu by autorzy zaktualizowali informacje jak doszło do tego wypadku … bo dziwne jest że ta ciężarówka ma uszkodzony prawy narożnik a nie lewy ? czyżby ciężarówka skręcała w lewo ? i wymusiła pierwszeństwo nad jadącym prawidłowo motocykliście ?

Kacper1
5 lat temu

Zadne wpisy niczego nie zmienia. Tragedia dotknela rodzine Lukasza, jak rowniez i kierowcy samochodu ciezarowego.

Jarek
5 lat temu

Po śladach widać że TIR zejechał drogę jadąc z przeciwka bo nie ma innej możliwości aby miał uszkodzony prawy narożnik. Prędkość też byłą niewielka bo moto lekko uszkodzone. Szkoda chłopaka, miał cholernego pecha.

tyn
5 lat temu

nie znaliście chłopaka więc skąd tyle komentarzy na temat tego jak jechał. motocykliści wrzuceni do jednego wora a kierowcy tirów do drugiego. brakuje jeszcze trzeciej opcji – debile którzy komentują bez sensu!!!!!!!!!

??
5 lat temu

i tak usrajski sie chwalił a sprzedał nowego za stary

Meh
5 lat temu

Wiadomo kto był tym pechowcem?

mzwgh
odpowiada  Meh
5 lat temu

Wiadomo, to był mój kolega, inżynier budownictwa. Nie mogę uwierzyć co ludzie piszą w komentarzach poniżej.

mzwgh
odpowiada  Meh
5 lat temu

miał na imię łukasz.

Db
odpowiada  Meh
5 lat temu

Również, go znałam. Szkoda chłopaka, był dobrym i pomocnym kolegą. Spokojny,zrównoważony…

Arek
5 lat temu

Jak oni sie zderzyli? no i po rejestracji widać że z krotoszyna.

Baba
5 lat temu

Nawet najlepszy może mieć chwilę słabości, czy jeździ motorem, osobówką czy tirem. Potraficie dojrzeć źdzbło trawy w oku innego człowieka ale w swoim oku belki nie widzicie. Świat się stacza. Prosto w oczy nie potraficie powiedzieć prawdy, ale w komentarzach udawadniacie jacy jesteście naprawdę. Każdemu w chwili śmierci należy się szacunek. Niech was też tak potraktują. DLA RODZINY SZCZERE KONDOLENCJE.

pos
5 lat temu

Wczoraj też wyleciałem na tym łuku ale samochodem przy zaledwie 130km/h. Zmiana nawierzchni asfaltowej + piasek na drodze, ledwo wyrobiłem się przed barierkami.

irek
odpowiada  pos
5 lat temu

mogles debilu jechać 200 to bys się wyrobil

@ POS....
odpowiada  pos
5 lat temu

Napisz cały nr rejestracyjny….. to Policja wystawi Tobie rachunek …. za Twoje „umiejętności” ….. jazdy 🙂

POT
odpowiada  pos
5 lat temu

Pos ja się pytam gdzie na tym łuku jest nowa nawierzchnia i te barierki?

Aa
5 lat temu

Sami wariaci pisza te kometarze chlopak zgina a oni spieraja sie o jakis helikopter troche szacunku dla rodziny chlopaka taka tragedia wyrazy wspolczucia

67
0
Napisz co o tym sądziszx