Wypadek motocyklisty – zmarł w szpitalu. Awaria śmigłowca LPR

Udostępnij
Tweet

W Rogaszycach (powiat ostrzeszowski) na drodze krajowej nr 11 doszło do poważnego wypadku motocyklisty z samochodem ciężarowym. Stan 23-latka jadącego Hondą był krytyczny. Na miejscu podjęto reanimację. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że rodzinę poproszono o zgodę na pobranie organów wewnętrznych do przeszczepów. O 11 zmarł w szpitalu.

+

Do wypadku doszło o 8:30. Samochodem ciężarowym marki MAN jechał 39-letni mężczyzna zamieszkały w Burce Klonowskiej. Policja ustala przebieg wypadku. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR, ale ostatecznie poszkodowanego motocyklistę zabrała karetka do kaliskiego szpitala. Śmigłowiec został na polu z powodu awarii. Czeka na przyjazd serwisantów.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Prawo serii dało o sobie znać
Subskrybuj
Powiadom o

67 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
omomoom
6 lat temu

może w końcu by autorzy zaktualizowali informacje jak doszło do tego wypadku … bo dziwne jest że ta ciężarówka ma uszkodzony prawy narożnik a nie lewy ? czyżby ciężarówka skręcała w lewo ? i wymusiła pierwszeństwo nad jadącym prawidłowo motocykliście ?

Kacper1
6 lat temu

Zadne wpisy niczego nie zmienia. Tragedia dotknela rodzine Lukasza, jak rowniez i kierowcy samochodu ciezarowego.

Jarek
6 lat temu

Po śladach widać że TIR zejechał drogę jadąc z przeciwka bo nie ma innej możliwości aby miał uszkodzony prawy narożnik. Prędkość też byłą niewielka bo moto lekko uszkodzone. Szkoda chłopaka, miał cholernego pecha.

67
0
Napisz co o tym sądziszx