Wielki pożar stolarni w Wysocku Małym (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

O godzinie 16:30 strażacy zostali zawiadomieni o dużym pożarze zakładu meblarskiego przy ul. Górnej w Wysocku Małym. Ogień w bardzo szybkim tempie objął sporej powierzchni budynek.

+

Strażacy po przeprowadzaniu rozpoznania stwierdzili, że pożarem objęty jest w zasadzie cały obiekt. W środku znajdowały się pomieszczenia produkcyjne, pomieszczenie montowni, tapicernia, lakiernia i budynek socjalno-biurowy. Ten ostatni udało się strażakom uratować. W sumie w działaniach brało udział 7 zastępów PSP z Ostrowa Wlkp. 9 zastępów OSP i grupa operacyjna z Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu.

W trakcie pożaru jedna osoba na samym początku zdarzenia została odtransportowana do ostrowskiego szpitala z objawami lekkiego zatrucia. To był jeden z pracowników prawdopodobnie tej firmy lub też innej, zewnętrznej firmy, która prowadziła prace na terenie zakładu. Również żonie właściciela zostało  udzielone wsparcie psychiczne.

Jeden ze strażaków państwowej straży pożarnej uskarżał się na pewne dolegliwości, został odtransportowany do ostrowskiego szpitala. Mieszkańcy, którzy mieszkają nieopodal i którzy byli narażeni na działanie tego toksycznego dymu, mieli możliwość, o czym zostali poinformowani, możliwość ewakuacji na pobliską salę wiejską.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

94 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Weil
6 lat temu

Duża strata

Karolina
6 lat temu

Masakra!!

Karolina
6 lat temu

Czytam te komentarze i jestem w szoku, nie znam właściciela, ale to co wypisują pracownicy,to jakaś tragedia,jak można wchodzić w taki dialog po takiej tragedii, poziom wypowiedzi i ilość wulgaryzmów nie świadczą dobrze o Paniach, które tam pracowały. Współczuję właścicielowi, że był otoczony takimi pracownikami. Trochę godności Panie.

Tomek
6 lat temu

Problem z woda? To moje pytanie po co tyle samochodów lekkich z OSP skoro nie maja wody? Przecież w powiecie tyle ciężkich wozów ktore spokojnie mógłby przyjechać zamiast tych..

94
0
Napisz co o tym sądziszx