Potrącony 9-latek. Ma złamaną nogę

W miejscowości Lamki po godzinie 13:00 doszło do potrącenia rowerzysty. Klientka centrum rolniczego wyjeżdżała ze sklepowego parkingu. Nie zauważyła 9-letniego chłopca jadącego jednośladem po ciągu pieszo-rowerowym. Uraz okazał się na tyle poważny, że rowerzystę zabrano do szpitala. Tam stwierdzono złamanie kości udowej. Kobieta prowadziła samochód Skodę Felicię.

+

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zasłabła w trakcie jazdy (FOTO)
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ryszard - Przepraszam T 9 w kom zawiódł...
6 lat temu

Szkoda dziecka są wakacje a taka przykrość ?.
Mieszkam na Krotoszyńskiej całe szczęście że można jechać po chodniku. Chociaż można by było zastąpić znak ciąg rowerowo pieszy, na chodnik z wyznaczonym pasem rowerowym od strony krawędzi jezdni. Kierowca jak wyjeżdża ze sklepu czy posesji na chodnik ma słabą widoczność a to by ułatwiło sprawę obu stroną. Rowerzysta miał by połowę chodnika ( wyznaczoną – przepisy mówią że część dla rowerów musi być wyznaczona po stronie bliższej krawędzi jezdni pieszy ma stronę od posesji wtedy jest mniejsze prawdopodobieństwo wypadku ) Kierowca ma czas na reakcję.

mariusz
6 lat temu

Jest po operacji

Bilbo
6 lat temu

Przynajmniej ma rower dobre, lokalnej marki 🙂

Romet
odpowiada  Bilbo
6 lat temu

Taaaa z Bangladeszu :D:D:D

Obiektywny
6 lat temu

Szkoda dziecka są wakacje a taka przykrość ?.
Mieszkam na krotoszynskiej całe szczęście że można tam jechać po chodniku. Chociaż można by było zastąpić znak ciąg rowerowa pieszy na chodnik z wyznaczonym pasem rowerowym od strony krawędzi jezdni. Mieszkańcy mają słabą widoczność a to by ułatwiło sprawę obu stroną. No rowerzysta musiał by jechać szerokość chodnika od wjazdu z posesji -sklepu. Kierowca ma czas na jaką kolejek redakcję.

???
odpowiada  Obiektywny
6 lat temu

. ,,No rowerzysta musiał by jechać szerokość chodnika od wjazdu z posesji -sklepu. Kierowca ma czas na jaką kolejek redakcję.”
Co to za bełkot?

kierowiec
6 lat temu

Kolejny dramat! Szkoda chłopaczka. Czy sprawczyni była czeźwa?

K
odpowiada  kierowiec
6 lat temu

Chyba trzeźwa

kierowiec
odpowiada  K
6 lat temu

Chyba to nic nie mówi. Albo była albo nie. Zbadano stan czeźwości?

Janusz
odpowiada  kierowiec
6 lat temu

Nie była trzeźwa ale…kompletnie qrw..rozkojarzona,pochłonieta myślami oderwanymi całkowicie od teraźniejszości..a to gorsze niż jakby była lekko nachlana ale skupiona na tym co robi!No ale prawo ustawione przez człowieka jest zbyt ograniczone aby było skuteczne..

10
0
Napisz co o tym sądziszx