Wypadek autokaru w Serbii. W autokarze młodzież z Ostrowa Wlkp. i okolic

Udostępnij
Tweet

Cała Polska mówi dzisiaj o wypadku polskiego autokaru wracającego z grupą 53 osób z wakacji w Grecji. Jak się okazuje, 3 osoby podróżujące z biurem podróży Fun Club pochodzą z Ostrowa Wlkp., a także Sieroszewic i Odolanowa.

+

Wypadek miał miejsce w Serbii. Śmierć na miejscu poniósł 50-letni kierowca zamieszkały w Łodzi. Poszkodowanych było 25 osób, w tym dzieci. W autokarze podróżowała grupa 23 dzieci w wieku 13-16 lat. Za wstępną przyczynę wypadku podaje się przebitą oponę, co było spowodowane porozrzucanymi ostrymi przedmiotami na drodze.

Młodzi pasażerowie w czasie wypadku spali. Obudził ich huk wywracającego się autokaru. Jedna z uczestniczek ma najprawdopodobniej złamaną nogę.

Poszkodowani z naszego regionu uczęszczali do Gimnazjum nr 4 na Zacharzewie. Wśród nich są 15-16-latkowie wśród nich młody piłkarz z TP Ostrovii.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Mieszkańcy walczą o kapliczkę. Zaczęli protestować
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
.....
7 lat temu

Driver Ty to masz jakies coś z głową ..??
Wczoraj twój komentarz był „boski” o tym kierowcy 29 letnim co zginal na Zgorzelcu… był trzeźwy!!! tutaj to samo ..
Jeśli masz sam problemy alkoholowe ,to nie patrz na wszystkich tak samo ..

mylik
7 lat temu

Serb to Arab ,Arab to Muzułmanin ,Muzułmanin to TERROR.A może to zamach sądząc po porozrzucanych ostrych przedmiotach na drodze.Tam też ” allah akbar” i to bardzo bardzo wielki. :-(((((*

driver
odpowiada  mylik
7 lat temu

Tyle wiemy co zjemy. Kluczowe jest wyjaśnienie (czego redaktor nie podaje) czy prowadzący kierowca był trzeźwy.

Robert
odpowiada  driver
7 lat temu

driver… to włącz sobie TVN, TVP, Polsat i dowiesz się że był trzeźwy i miał szytą głowę w szpitalu w Serbii… Tobie chyba też mogli by otworzyć i czymś mądrym wypełnić i zaszyć głowę bo pod każdym zdarzeniem drogowym o to pytasz…. i tylko o to… a ta informacja była potwierdzona już po 2-3 godzinach po wypadku masz bana na inne strony i portale? TV w domu nie masz? redaktor w moim rozumieniu podczepił się tylko pod temat i podał jako „ciekawostkę” że w wypadku brali udział Ostrowianie chcesz szczegóły to szukaj innego źródła i wszystkiego się dowiesz kiedy wysłany autokar zastępczy dotarł i o której wrócił, jaką miał trasę, itd. dla mnie kluczowe wyjaśnienie jest dlaczego autokar miał przebite prawe przednie koło… (wadliwa opona czy czynnik zewnętrzny) bo nawet jakby pijany ktoś był w tym czy w innym wypadku to przebite kolo trzeba wyjaśnić… chyba że już jest jakiś postęp w śledztwie i ja o tym nie wiem to cofam to i przepraszam.

PROSTO W TEMATY
odpowiada  driver
7 lat temu

Dobrze Gada !

wjw
odpowiada  mylik
7 lat temu

Serbowie są w ponad 80% prawosławni, więc nie klep głupot. Poucz się lepie trochę. To nie boli.

jan
7 lat temu

A ja bede wracaĺ z ta firma

Pop215
odpowiada  jan
7 lat temu

To pojedziesz ok.40 godz.
Właśnie wróciłem.

homo sapiens
7 lat temu

to niezły piłkarzyk z ostrovii XDDD

Marysia
7 lat temu

Oby skończyło się tylko na paru siniakach i lekkich zadrapaniach

10
0
Napisz co o tym sądziszx