Wypadek motolotni. Nie żyje dwóch mężczyzn (w tym 1 strażak)

W czwartek około godziny 20:15 doszło do wypadku motolotni koło wsi Niedźwiedź (powiat ostrzeszowski). Dwóch młodych mężczyzn lecących motolotnią poniosło śmierć na miejscu. Ich maszyna rozbiła się na polu przy lesie. Jedną z ofiar jest 26-letni mieszkaniec wsi Czarnylas (powiat ostrowski) pracujący na co dzień w straży pożarnej w Kępnie. Drugą osobą 29-latek z gminy Krotoszyn.

+

mł. asp. Magdalena Hańdziuk, pełniąca obowiązki rzecznika prasowego policji w Ostrzeszowie – W dniu dzisiejszym około godziny 20:30 dyżurny komendy powiatowej policji w Ostrzeszowie otrzymał informację o zdarzeniu z udziałem motolotni. Do zdarzenia tego doszło w miejscowości Niedźwiedź w powiecie ostrzeszowskim. Na miejscu obecnie trwają czynności z udziałem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Ostrzeszowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że śmierć na miejscu poniosło dwóch mężczyzn, o na chwilę obecną, nieustalonej tożsamości. O zaistniałym wypadku została powiadomiona komisja ds. badania wypadków lotniczych w Warszawie.

Artur Zydorowicz, świadek zdarzenia – Dzisiaj jadąc od Antonina w kierunku Mikstatu widziałem motolotnię w kolorze srebrnym kilkukrotnie przecinającą drogę wojewódzką. Latała bardzo nisko nad wierzchołkami drzew. Po przejechaniu kilku kilometrów kiedy zawróciłem coś zwróciło moją uwagę. Zobaczyłem ich na otwartej przestrzeni. Chwilę potem usłyszałem wycie silnika, huk i znikła mi ta motolotnia z oczu.

CZYTAJ  Przebiegał przez drogę

50 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomku
3 lat temu

I było im to potrzebne? Lepiej chodzić po ziemi większe szanse że pozyje się dłużej

Kolega
5 lat temu

Kiedy i w jakiej parafii pogrzeb Adriana?

kolega
odpowiada  Kolega
5 lat temu

12 lipca o godzinie 11:00 w Kaplicy przy Cmentarzu w Krotoszynie.

Natalia
5 lat temu

Miał on 35 lat.:-( był kolegą z klasy mojej mamy :-„”( Miał na imię Adrian był pasarzerem:”(

koleżanka
5 lat temu

Olo jaki ty głupi jesteś,żal mi ciebie

Jozin
5 lat temu

Jak czytam te wypowiedzi to dochodze do wniosku ze to juz koniec polski, komentujacy nie maja szacunku dla zmarlych. Kretyni…

driver
5 lat temu

Dalej nie wiemy czy sprawca był trzeźwy. W przypadku wypadku drogowego pobiera się krew do badań i w przypadku pozytywnego wyniku słusznie piętnuje społecznie pijanego sprawcę. Jak było w tym przypadku? Milczenie rodzi domysły…

ryś miś
5 lat temu

olo jest pokurwem i idiotą!!! szkoda chopaków

Kaja
5 lat temu

Jedyna strona na której podane są prawdziwe informacje, widać ktoś kto pisał artykuł sprawdził dokładnie wszystko. 🙂

driver
5 lat temu

Czy sprawca był trzeźwy?

Przyjaciel
5 lat temu

Szkoda młodych ludzi…w życiu piekne są tylko chwile ,dla ludzi z pasją szacun choć czasami przez to za szybko odchodzimy.
Tak szybko odeszles a zyc bardzo chciałeś nawet sie z nami nie pozegnales.

50
0
Napisz co o tym sądziszx