Prezydent Andrzej Duda odwiedzi południową Wielkopolskę

Prezydent Andrzej Duda odwiedzi dwa miasta w południowej Wielkopolsce. Do wizyty dojdzie 26 czerwca (poniedziałek) w Kępnie i Ostrzeszowie na zaproszenie miejscowych władz.

+

Według wstępnego scenariusza, Andrzej Duda odwiedzi Kępno, gdzie będzie wizytować jeden z zakładów meblarskich, z których słynie ten region. Władze Kępna podkreślają, że tak ważnego urzędnika nie było u nich od 1924 roku. Ponadto ważne jest by pokazać gospodarność i przedsiębiorczość, a co się z tym wiąże najniższe, zaraz po Poznaniu, bezrobocie w naszym województwie.

Kolejnym miastem na trasie prezydenckiej wizyty będzie Ostrzeszów. Tradycyjnie dojdzie do spotkania z mieszkańcami oraz samorządowcami na tamtejszym rynku.

CZYTAJ  Przebiegał przez drogę

58 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
roman
5 lat temu

Brak relacji z powitania – wizyty ? Czyżby była nieudana, nie po myśli, może ktoś protestował ? A jestem pewien że i były lapsusy.

BOLEK
5 lat temu

przyjezdza głowa a reszte jedzie na narty

M43
5 lat temu

Jak rozumiem przyjeżdża do „lepszego sortu”aby się z nimi modlić o „Ojczyznę dojną nie zabieraj nam Panie”?

NIE KOMUCH
5 lat temu

Wiadomość z ostatniej chwili dla tych, co idolem jest Prezydent: Warszawski sąd orzekł. Władze TK są wybrane nielegalnie! Co na to Prezydent?

roman
odpowiada  NIE KOMUCH
5 lat temu

To pytanie skieruj do Wielkiego jarka !! Prezydent jego zdanie tylko …..powtórzy……!

???
odpowiada  NIE KOMUCH
5 lat temu

Prezydent zrobi jak zwykle głupią minę.Ciekawsze jest co będzie się działo ze składem sędziowskim….

M43
odpowiada  NIE KOMUCH
5 lat temu

„Warszawski sąd”odłożył procedowanie do czasu (do września) aż Sąd Najwyższy orzeknie o to,czy prezes TK została wybrana prawidłowo a tym samym czy może TK reprezentować na zewnątrz(w tym przypadku podpisywać pełnomocnictwa)?

ANDY
5 lat temu

Dodam jeszcze ,że zabrakło mu ogłady towarzyskiej 🙂 nie wrzeszczymy , nie krzyczymy jeśli mówimy do słuchających !! Krzyczy zawsze ten co nie ma racji i nadrabia krzykiem…no cóż Gargamel nawet na Smefry nie wrzeszczał…pokora wskazana.

szyszkus puszczowycinacz
5 lat temu

Korniki całego kraju łączcie się –podgryzajcie opony w limuzynie maliniaka.

yyyy
5 lat temu

a moze któras z powiatowych gmin powiatu ostrowskiego – same sukcesy: Sosnie maja lasy, gm. Ostrów słynie ze sportu / klub olimpijczyka / , i spektakularnych reform w oswiacie, Skalmierzyce ma ladna Burmistrz – pieknośc ma za soba ale ciekawa osobowośc / ostatnio / Sieroszewice słynnego wojta – tyle kadencji . Przygodzice ? w samorzadzie , nic ciekawego , ale ? maja swieze powiettze i duzo wody / lania / . Jest tam ktos jeszcze ? starzy na zaproszenie .

kacper
5 lat temu

po wpisach widać jakim Ostrów jest czerwonym zagłębiem komuchów, Biedronia sobie zaproście 😀 wstyd że mniejsze (jeszcze mniejsze jak na razie) miejscowości mogą przyjąć głowę naszego kraju a my nie mamy mu nawet co pokazać a to dzięki takim mądralom jak tu co poniektórych wpisy z Ostrowa wiocha się robi 🙁

NIE KOMUCH
odpowiada  kacper
5 lat temu

Dziecino! Niech ci tato powie jaki zakład pierwszy strajkował bodajże pierwszy w Polsce. Jeżeli ktoś nie dorósł do demokracji to niech się nie bierze za prezydenturę. Służyć trzeba tym z prawa,centrum i lewa. Jeżeli się słucha wytycznych to tak jest, brak komunikacji ze społeczeństwem.

kacper
odpowiada  NIE KOMUCH
5 lat temu

Pierwsze strajki miały miejsce w Świdniku i Lublinie w połowie lipca (wydarzenia zwane Lubelskim Lipcem), a pierwsze protestacyjne przestoje w tym regionie miały miejsce już wiosną 1980. W wyniku wydarzeń lubelskich strajki zaczęły rozprzestrzeniać się na okoliczne regiony, by w końcu wystąpić w szeregu miast na terenie całego kraju. no i ?? bo nadal nie rozumiem co ma lubelskie z nami wspólnego

ANDY
odpowiada  kacper
5 lat temu

Kacper zmień sobie piasek w kuwecie bo ci już kabanos wychodzi ,w swojej postprawdzie po bombie termobarycznej i tak rzeczywistości nie pojmujesz.

@kacper
odpowiada  kacper
5 lat temu

Dziwię się że nie wyemigrowałeś więc np. do Torunia z tego jak piszesz Ostrowa, „gniazda komuchów” tam swojego ( bo to nie mój) prezydenta, Jarusia i innych PiSiorków ……byś widział , ba mógłbyś gościć CODZIENNIE !

duduś
5 lat temu

Przed dwoma laty nie mieliśmy nic, ale dziś mamy dwa razy tyle.
To ja (duduś) śpię z podkurczonymi nogami, aby naród nie cieszył się gdy je wyciągnę.
– to ja, to ja, to ja …….. resztę można dopisać wg. uznania.

Bartek
5 lat temu

do nas nie ma po co przyjeżdżać bo nie ma i czym też się pochwalić, w pracy tak siedząc w biurze z kolegami się zastanawialiśmy czym by tu można było się pochwalić i w końcu zdecydowałem dość Panowie bierzemy się do pracy 😀 ps może targowiskiem miejskim lub fontanna ?? 😀

58
0
Napisz co o tym sądziszx