OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dachowanie na Konopnickiej

W piątek przed godziną 19:00 doszło do dachowania samochodu Renault Megane na ul. Konopnickiej w Ostrowie Wlkp. Chwilę wcześniej 31-letni kierowca Renault uszkodził inny pojazd na parkingu. Stamtąd ruszył – zdaniem świadka – jechał wężykiem. Po około stu metrach zjechał na lewy pas uderzając w KIA. Renault zjechało na pobocze, gdzie po uderzeniu w drzewo, samochód przewrócił się na dach.

+

Wszystkiemu przyglądał się ostrowianin Krzysztof Fabijański: “Będąc w pobliskim parku usłyszałem uderzenie. Otarcie samochodu o samochód. Zacząłem biec w tamtym kierunku, żeby zobaczyć co się stało. Na tamtym parkingu często zostawiam swoje auto. Zauważyłem auto wyjeżdżające z parkingu wężykiem. Od krawężnika do krawężnika. Na pierwszy rzut oka było wiadomo, że z kierowcą jest coś nie tak, więc zacząłem biec za nim jednocześnie krzycząc, żeby się zatrzymał: Stój, zatrzymaj się! Kierowca wyjechał pod prąd na zakazie i zdążył odjechać sto metrów. Uderzył w prawidłowo jadący samochód z drugiej strony. To odbicie, skręcił na prawo i po wylądowaniu na drzewie samochód odwróciło. Akurat podjechała też policja w międzyczasie. Podbiegłem do osób, które znajdywały się w samochodzie by udzielić im pomocy. Zobaczyliśmy, że nic im takiego nie stało. Byli niestety ewidentnie pijani…

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
CICHY777
4 lat temu

Co za CYMBAŁ

Nsjzj
odpowiada  On
4 lat temu

Były kierowca z benitto Pawełek 🙂

On
odpowiada  Przyjaciel
4 lat temu

No to kto to?

JA
odpowiada  stepford
4 lat temu

Masz rację, większość to wieśniaki w starych golfach, audi czy innych bmw.
Muza rozkręcona, szyby pootwierane bo oczywiście w 15 letnim złomie klima nie działa, albo jej w ogóle nie ma i jedzie jeden z drugim na miasto i myśli, że jest fajny i świeci.

piotr
4 lat temu

kolejny z naszych podatkow bedzie utrzymywany….. policja po przybyciu powinna strzelic to sk….. i tyle do piachu z nim

Przyjaciel
4 lat temu

Znam go bardzo dobrze, wiem kim jest

marek
odpowiada  What
4 lat temu

masz racje, 90 procent to wsioki w starych bmw, golfach , a mysla ze bogaci gangsta, pluje na nich

What
odpowiada  stepford
4 lat temu

Mowisz o sebixach z pbliskich wioch. Wjedzie tqki do miasta na zimnyn lokciu w pasacie z odpalonym disco polo na maxa i chce błyszczeć.

MID
4 lat temu

Po mordzie dać, a nie pomocy udzielać …
Nie wiem jak to się dzieje, ale niestety najczęściej takie pijane chamy przeżywają, a życie tracą przez nich nie winni ludzie – to jest najbardziej przykre.

stepford
4 lat temu

niestety nasz Ostrów jest pełny Sebixów

18
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x