OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ostrowianin zmarł po wypadku na DK11 w Witaszycach

W piątek wczesnym popołudniem doszło do wypadku w miejscowości Witaszyce na drodze krajowej nr 11. Kierowca Mercedesa jadąc od strony Kotlina na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z Alfą Romeo.

+

Bezpośrednio po zdarzeniu 71-letni ostrowianin wyszedł z Mercedesa o własnych siłach. Został zabrany do szpitala, gdzie w trakcie badań zmarł. Trudno na ten moment stwierdzić czy doznał obrażeń wewnętrznych czy może dostał zawału serca.

W sumie do szpitala przewieziono trzy osoby. Droga była zablokowana przez dość długi czas.

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pos
odpowiada  Szkodnik
3 lat temu

Szkodnik jaka “fura” jest wg Ciebie droga? Rozumiem że chodzi o samochód. 5 000? 50 000? 500 000? Drogi to pojęcie względne, kupując nowy samochód ze salonu za 50 000zł niestety ale żadnego szału za tą cenę nie otrzymujemy, chyba nawet diesla nie da się za te pieniądze kupić oczywiście mówimy o zerowym wyposażeniu typu z tyłu szyby na korbkę i manualna klimatyzacja, radio jak z tesco. 50 000 za używany już idzie coś fajnego kupić tylko że najczęściej powypadkowy albo najechane 300 000km. Ponieważ nie chce mi się prowadzić zbyt długiej dyskusji to jeśli uznasz że 50 000zł to drogo to uświadamiam Cię że za tą cene kupisz 1.2 benzynke którą zapier***** to się nie da bo samochód z takim silnikiem ledwo się kula. Jeśli rozmawiamy o używanych za 50 tys no to już można kupić coś szybkiego powypadkowego ale samochód po kimś, kobieta po kimś… co to za życie

PIo
odpowiada  Szkodnik
3 lat temu

żal dupe ściska że ktoś ma a ty nie ?

Szkodnik
3 lat temu

Kupujcie drogie fury i [email protected]*@**@*cie, sami się zabijajcie na drzewach matoły!!!

Lech
3 lat temu

Pechowe miejsce. Dokładnie naprzeciwko jest krzyż i info o ofiarach. Zginęła w tym miejscu rodzina z Ostrowa, moi znajomi. (dość dawno temu) . Miejsce wyraźnie oznaczone jako niebezpieczne ale zdarzeń tam było sporo.

4
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x